Ana Sayfa Genel Ameliyatsız Estetik Uygulaması: Göz Altı Işık Dolgusu

Ameliyatsız Estetik Uygulaması: Göz Altı Işık Dolgusu

İlerleyen yaş ile birlikte dermatolojik olarak ciltte oluşan değişimi yavaşlatabilme için belirgin dolgu işlemleri uygulanabilir. Yüz bölgesinde azalan nem kaybını gidererek kırışıklıkları önleyebilmek için birkaç seanstan oluşan dolgu uygulamalarına başvurabiliyor. Yüz bölgesinde en sık dolgu uygulanan kısımlardan kabul edilen gözaltı bölgesi ince bir deri tabakasından oluşur.

 

Yağ dokusu hassas olan bu bölge biyolojik oluşum, uykusuzluk, gün içi yoğun çalışma temposundan kaynaklı olarak yoğun halkalara maruz kalabiliyor. Göz altında oluşan toksik madde birikimini önleyerek daha ışıltılı ve kusursuz bir görüntüsü sunan göz altı ışık dolgusu uygulaması son dönemlerde popüler olarak kullanılıyor.

 

Göz Altı Işık Dolgusu Avantajı Nedir?

Dermatoloji uzmanları tarafından uygulanabilen gözaltı ışık dolgusu koyu morluklar ve şiş görüntüyü ortadan kaldırarak daha estetik bir dokunuş sunuyor. Cilt dokusunu düzenleyerek nemi arttırabilmek için bölgeye hiyoruronik asit enjekte ediliyor. Bu durum çukurlaşmış ve torbalı görüntüyü kısa sürede ortadan kaldırarak daha pürüzsüz ve aydınlık bir görüntü oluşturuyor.

 

Göz Altı Işık Dolgusu Fiyatları

Göz altı ışık dolgusu ilk uygulamada etkisini anında hissettiriyor. Gözaltında daha pürüzsüz ve ışıltılı bir görüntü elde etmek isteyenler için göz altı ışık dolgusu fiyat 2024 uygulama yapılan kliniğin belirlediği ücret aralığına göre değişkenlik gösterebilir. Göz altı ışık dolgusunun bir tüpü 1 ml boyutundadır. Seans aralığına göre değişmekle beraber ortalama fiyatı ise 2.500 TL’den başlamaktadır.

 

Popüler Burun Botoksu: Etnik Burun Uygulaması

Yüz bölgesinde en çok dikkat çeken bir diğer yer burun kısmıdır. Son dönemlerde daha çok tercih edilen burun ameliyatları yüzün görüntüsünü tamamen değiştirir. Genetik faktörlerden kaynaklı olarak yüzdeki orantıyı aşarak estetik görüntüsünü yitiren burun bölgesi için etnik burun uygulamaları cerrahi tekniklerle sağlanabiliyor.

 

Görüntü olarak bağlı bulunulan ırka yönelik uygulanan etnik burun ameliyatı doğallık bir estetik görüntüsü sunuyor. Etnik burun ameliyatı daha çok Kafkas ırkları için uygulanır. Hemen her yerde uygulanabilen klasik burun küçültme ameliyatlarından daha farklıdır.

 

Etnik Burun Ameliyatı Kimlere, Nasıl Uygulanır?

Kafkas ırkları için kıkırdak ve kemik dokusu alınır. Afro Amerikan ırkı ve Asyalılarda ise kıkırdak eklenir ve büyütülür. Önemli olan hastanın etnik kökeninden izler taşıyan bir doğal görüntü ortaya koyabilmektir. Etnik burun ameliyatı solunum problemi yaşayanlar ya da burnunda yapısal olarak kusur olduğunu düşünenler için de uygulanabilir. Çene ve alın uyumsuzluğu, geniş burun delikleri, ucu aşırı kalkık burun görüntüsünü ortadan kaldırmayı sağlar.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz