Ana Sayfa Genel Annenize Vereceğiniz Hediye Özel Olsun!

Annenize Vereceğiniz Hediye Özel Olsun!

Hands of parent giving a Christmas gift to child.

 

Anne, okurken bile insanın içini titreten bu kelimeyi ilk kez söylediğimizde onun kalbinde ne çok çiçek açmıştır, öyle değil mi? Hem dostumuz, hem dert ortağımız, akıl verenimiz, koruyanımız kollayanımızdır anneler. Sizinle ilgili ters bir şeyler olduğunda sıfır bilgiyle kilometrelerce öteden hissedendir. Daha kalbimiz ilk atmaya başladığı andan beri bizimleydiler, anne karnında bile huzurlu olmamız için çabaladılar, henüz görmedikleri yavruları için. Bir annenin gülüşü kadar cenneti tanımlayan bir kare var mıdır bu dünyada? Bu dünyada yeri doldurulamaz tek varlığımızı, annelerimizi onların bizi ettiği gibi mutlu edebilmek isteriz. Doğum günlerinde, Anneler Gününde, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde, bayramlarda, ziyaretlerimizde ve sadece sevindirmek istediğimiz her günde özel hediyelerle kalbine bir kez daha dokunuruz. Herkes için olduğu gibi annelerinize de en özel ve benzersiz hediyeler bodo’da! Bodo.com, kendi tarzında sunduğu deneyim hediyeleri ile en güzel zamanlarınızın kahramanı olacak.

 

Anneye hediye önerileri

Bir anneye, evladından düşünülerek alınan her hediye değerli gelir elbette. Ancak bodo, onların hak ettiği gerçek sevinci yaşamalarını istiyor. Çünkü özel zamanlar özel hediyelerle taçlandırılmalıdır. Başımızın tacı annelere, bodo onlarca farklı deneyim hazırladı. Yerel ve dünya mutfaklarından eşsiz lezzetleri uzmanından öğreneceği, ‘’Yemek Workshopları’’. Huzuru aramak için fazla uzağa gitmeye gerek yok: ‘’Su Aktiviteleri’’. Annenizin babanızla özellikle yıldönümlerinde baş başa vakit geçirmelerini sağlayacak deneyimleri barındıran: ‘’Romantik’’. İstanbul’u gezmek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı: ‘’Sürüş Deneyimi’’. Gökyüzündeki bulutlar kadar beyaz ve temiz yüreğine binaen: ‘’Uçuşlar’’. Huzurun ve dinlenmenin en güzel yolu: ‘’Tatil’’. Yeni heyecanlara yelken açmasını istediğiniz annelere: ‘’Yeni Deneyim’’ ve ‘’Aktivite’’. Sizin için sabahtan akşama kadar koşturan annelere, uzman ellerden etkili masajlar: ‘’SPA ve Masaj’’. Annenizi en iyi tanıyan insan olarak ne isteyeceğini bilirsiniz ancak yine de kararı ona bırakmak isterseniz, bir kaç deneyim sunabilirsiniz.

Anneye hediye fikirleri

Dünyada hiçbir sevgi annenin çocuğuna duyduğu sevgiden güçlü olamaz. İşte Bodo’nun anneler için hazırladığı benzersiz deneyimler https://bodo.com/tr/hediyeler/anneye/ . Anneleriniz bu dersler sayesinde hem özel yemek teknikleri öğrenecek hem de hayatlarına canlılık kazandıracak: ‘’Balık Yemekleri Yapım Dersi’’, ‘’İtalyan Yemekleri Yapım Dersi’’, anne köftelerinin lezzet sırları: ‘’Köfte Yapım Dersi’’, arkadaşıyla beraber değerlendirebileceği, ‘’İki Kişi için Börek Yapım Dersi’’, biraz da tatlılar, ‘’Macaron Yapım Dersi’’, ‘’Çikolata Yapım Dersi’’. Babanıza bayram ettirecek: ‘’Et Yemekleri Yapım Dersi’’. Çok daha kapsamlı ve uzun bir eğitim aşaması: ‘’Yemek Kursu’’. Ona Anneler Gününde hediye edebileceğiniz ve doyasıya eğleneceği: ‘’Arkadaş Grubu için Günlük Yat Gezisi’’. ‘’Yatta Gün Batımı’’. Sevimlilikleri ile nam salmış yunusları, keyifle izleyebilsin diye: ‘’Dolphinarium Gösterisi’’. Ona kendine vakit ayırabilsin ve güzelce rahatlasın diye sunmak isteyebileceğiniz: ‘’Klasik Masaj’’. Bodo deneyimleri ile bir anne olmanın ne kadar özel olduğunu ona hissettirin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz