Ana Sayfa İncelemeler Apple iPad Air 2 Tablet

Apple iPad Air 2 Tablet

Tablet piyasasının en iyilerinden olan iPad ‘ın en yeni sürümü Apple iPad 2, kullanıcılarla buluştu. Tabletin ince gövdesi ilk dikkat çekenlerden.

Apple iPad Air 2 tableti incelemesi

İPAD 2 PERFORMANS OLARAK DAHA GELİŞMİŞ

Performans olarak Bir önceki iPad ‘a göre daha gelişmiş olan iPad Air 2 ‘nin kalınlığı 6.1 mm. Bu haliyle piyasanın en ince tabletlerinden biri. Elbette bu denli ince bir tablet, diğer özelliklerin sınırlandırılması demek. Ancak bu durum iPad Air 2 için geçerli değil.

Hem ince hem de İpad ‘a göre daha üstün donanımsal özelliklere sahip. Elimizde rahatlıkla tutabileceğimiz tabletlerden. Apple iPad Air 2’nin ağırlığı sadece 437 g.Tablet için çok iyi bir avantaj. iPad’dan farklı olarak Touch ID eklenmiş. Sevindirici bir durum. Apple’nın bildirdiğine göre AX8 işlemci çok hızlı. Zaten tablette yapılan işlemlerin hiçbirinin cihazı yavaşlatmaması bunun en önemli kanıtı. iPad Air 2’nin arayüzü daha önce iPad kullananlara tanıdık gelecektir.

Tablet, İOS 8.1 kullanan ilk cihaz özelliğini taşıyor. İnternette gezinme ya da video izlemede cihazın pili 10 saat dayanıyor. Pil süresi bir önceki iPad ile yakın. Ancak iPad Air 2’nin inceliğini düşündüğümüzde bu pil süresinin korunmuş olması, cihaz adına önemli bir artı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz