Ana Sayfa İncelemeler Canon 5D Mark III 24-70 DSLR Fotoğraf Makinesi inceleme

Canon 5D Mark III 24-70 DSLR Fotoğraf Makinesi inceleme

Basitteknik.com sitemiz tarafından yayınlanan Canon firmasına ait 5D Mark III 24-70 objektifli profesyonel fotoğraf makinesi incelemesini sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Bu incelememiz ile profesyonel fotoğrafçılığa adım atmada sizlere bir rehber olma amacındayız.

canon-5d-mark-iii-aksesuar

Canon 5D Mark III 24-70-2

Canon 5D Mark III 24-70 Örnek çekimler

Canon-5D-Mark-III-24-70-ornek-gorsel-2 Canon-5D-Mark-III-24-70-ornek-gorsel-1

 

Canon 5D Mark III 24-70 f/2.8 L II Lens DSLR Fotoğraf Makinesi her gün daha fazla insanın almak istediği ancak fiyatlarından dolayı alamadığı bir fotoğraf makinesi. Peki ama neden? Çok mu pahalı? Evet, 14.499TL önerilen satış rakamına sahip olan bu fotoğraf makinesi harika bir makine değil çok çok daha harika bir fotoğraf makinesi. Neden derseniz akıllı telefonlardan her gün selfie fotoğraflar çekiyor ancak çektiğiniz fotoğraflar çok fazla net görmek istediğiniz bulanık ve mat bir görüntü sizleri karşılıyor, bildiğiniz gibi günümüzde teknoloji çağında üst model akıllı telefonlar çok iyi fotoğraflar çekseler de Canon 5D Mark III 24-70 f/2.8 L II Lens DSLR Fotoğraf Makinesi gibi fotoğraf makineleri ile yarışacak kadar netlikte fotoğraf çekebiliyorlar. Kendi elimizde inceleme ürünü olarak bulunan bu fotoğraf makinesini normal olarak almaya kalkarsanız neredeyse 24 aylık ev kiranızı veya bir araba parasını sadece bir fotoğraf makinesine vermiş olacaksınız. Çektiğimiz görüntüleri her ne kadar çok MB olduğundan dolayı yüklemesek dahi Canon 5D Mark III 24-70 f/2.8 L II Lens DSLR Fotoğraf Makinesi modellerinin çektiği fotoğraflara Google.com üzerinden bakabilirsiniz.

 

 

Gelelim inceleme yazımızı, çok da uzatmamak lazım değil mi? Canon 5D Mark III 24-70 f/2.8 L II Lens DSLR Fotoğraf Makinesi her kullanıcı tarafından fiyatı yüksek diye çok iyi fotoğraf çekecek değil, su ve darbe yalıtımına sahip diye su geçirmeyecek bir fotoğraf makinesi de değil, bunun nedeni elektronik alet olması ve kullanılan kamera lensinin cam olmasıdır, diğer makinelerde olan plastik ekranların yerini Canon 5D Mark III 24-70 f/2.8 L II Lens DSLR Fotoğraf Makinesi cam ekrana bırakmış ve cam lens ile beraber OİS sistemine de sahip bir fotoğraf makinesidir.

Canon 5D Mark III 24-70 f/2.8 L II Lens DSLR Fotoğraf Makinesi kendi makineniz ile karşılaştırma yapacağınız zaman Canon 5D Mark III 24-70 f/2.8 L II Lens DSLR Fotoğraf Makinesini biraz uzaktan tutsanız dahi diğer fotoğraf makinesinden çok daha parlaklığa sahip olacak sizleri cam lens ve lens ekranında karşılayacaktır. Eğer nasıl bir marka ve nasıl bir kalite diye soracak olursanız Canon deyip durmak gerek ancak bizler detaylı açıklamasını yapalım.

  • 22.3 megapiksel full frame sensör
  • 61 noktalı otofokus
  • 6 kare / saniye sürekli çekim hızı
  • 102400’e yükseltilebilir ISO 100-25600 ISO ışık hassasiyeti
  • DIGIC 5+ görüntü işlemcisi
  • 8,11 cm (3.2 inç) ekran
  • Su ve toz yalıtımı
  • HDR ve çoklu pozlama modu

Özelliklerine sahip bir fotoğraf makinesi Canon tarafından 2 yıl garanti süresi + faturası ile beraber sizlere sunuluyor, sunulan özelliklerin ve diğer aksesuarların da garantisi üretici şirketi Canon tarafından 24 ay yani 24 ay 2 yıl boyunca koruma altında kalmaya devam ediyor, yedek parça olarak her gün daha fazla üretim yapan ve yılların markası olan Canon kullanıcısına bu fotoğraf makinesinde tek bir iyi yan sunmuyor oda çok büyük ve silikon kısımların zamanla kararması tek bir eksi yanı olabilir.

Fotoğrafçıların veya profesyonel fotoğrafçıların kullanacak olduğu bir fotoğraf makinesi Canon 5D Mark III 24-70 f/2.8 L II Lens DSLR Fotoğraf Makinesi maalesef normal bir kullanıcı tarafından kullanılması ve ayarların tam olarak yapılması ve havaya göre değişim yapılması imkansız olarak nitelendiriliyor, şirketin neden bu özellikleri auto olarak yapmak yerine manual olarak yapınca daha iyi çektiğine gelirse her bir fotoğraf makinesinin ve Canon 5D Mark III 24-70 f/2.8 L II Lens DSLR Fotoğraf Makinesinin kendine farklı özellikler sunması olarak kayıtlara geçebilir.

Son kapanışı yapacak olursak genel bir incelemeden yanı sıra nasıl bir Canon 5D Mark III 24-70 f/2.8 L II Lens DSLR Fotoğraf Makinesi olduğundan bahsettik, ancak ben kaliteli fotoğrafları çekmek isterim derseniz Canon 5D Mark III 24-70 f/2.8 L II Lens DSLR Fotoğraf Makinesini sizlere kesinlikle tavsiye ederiz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz