Ana Sayfa İnternet E-Ticaret Web Sitesi Hakkında Merak Edilenler

E-Ticaret Web Sitesi Hakkında Merak Edilenler

E-ticaret web sitesi kurmak ve online mağaza açmak istediğinizde aklınıza ilk olarak e-ticaret nedir sorusu gelecektir. En anlaşılır tabiriyle e-ticaret normal mağaza alışverişlerinin internet ortamında gerçekleşmesidir. Satış, dağıtım, reklam ve pazarlama gibi tüm faaliyetler internet üzerinden yapılmaktadır. Hazırlanan bu online mağazada amaç ürünlerin ve hizmetlerin müşterilere daha hızlı bir şekilde ulaştırılmasını sağlamaktır. Böylece siparişler internet bağlantısının bulunduğu cihazlardan, istenilen zamanda ve yorulmadan verilebilir. Hem müşteri hem de satıcı açısından çeşitli avantajları bulunan bu sistem gün geçtikçe daha da gelişmektedir.

E-Ticaret Web Sitesi Avantajları

E-ticaret nedir diye merak edip sisteme ilgi duyduğunuzda ve e-ticaret web sitesi açmak istediğinizde öncelikle bunun avantajlarını bilmenizde yarar vardır. Bu platformun müşteriler açısından faydalarına baktığınızda bunlar arasında hızlı bir şekilde alışveriş yapabilme, kampanya ve indirimlere kolayca ulaşabilme, alışveriş için zaman sınırının olmaması, birden fazla ürün çeşidinin aynı anda görülebilmesi, ürüne karşı daha fazla güven duyulması ve satın alma sürecinin hızlanması, fiyat araştırmasına ayrılan maliyetin azalması gibi faydalar yer alır.

Satıcı açısından ise e-ticaret sitesi iletişim masraflarını azaltma, firma bilinirliğini arttırma, daha kolay yeni müşteri bulunması, her zaman açık olan şubeye sahip olma, maliyetten ve zamandan tasarruf, kurulum ve ürün reklam maliyetinin düşük olması, şube kapatma derdinin olmaması gibi avantajlar sağlar.

E-Ticaret Sitesi Fiyat ve Özellikleri

E-ticaret sitesi fiyat yönünden herkesin aradığını bulabileceği seçeneklere sahiptir. Online mağaza açmak istediğinizde fiyatların sitenizin özelliklerine göre farklılık gösterdiğini görebilirsiniz. Eğer geniş kapsamlı ve daha fazla özelliğe sahip bir web sitesi açmak istiyorsanız bunun için belirlenen e-ticaret sitesi fiyat biraz daha yüksek olacaktır. Bu fiyatlar işin yapılması için tercih ettiğiniz firmanın profesyonelliğine ve uzmanlığına göre de farklılık gösterecektir. Online mağaza açmak için Kobisi paket fiyatlarını inceleyebilirsiniz: https://www.kobisi.com/e-ticaret-paket-fiyatlari

Online Mağaza Açmak

Online mağaza açmak istediğinizde işinize daha kolay hale getirmek adına hazırlanan e-ticaret paketlerini görebilirsiniz. Farklı seviyelere ve özelliklere göre ayrılan bu paketlere dilediğiniz özellikleri ilave edebilirsiniz. Paketlerin ortak özelliklerine baktığınızda bunlar içerisinde sınırsız ziyaretçi ve trafik, ücretsiz tasarım reklamları, sınırsız sipariş kategori ve marka, hazır ödeme sistemi, mobil uyumlu tasarım, SEO uyumlu yapı, tüm kredi kartlarına ve taksitli alışveriş, havale ile ödeme gibi özellikler yer almaktadır. Dilerseniz paketler hakkında fikir edinmek adına ücretsiz deneme sürümünü de kullanabilirsiniz. Yapacağınız bu deneme online mağaza açmak için neye ihtiyacınız olduğunu belirlemenize ve e-ticaret sitesi fiyat seçenekleri hakkında bilgi edinmenize yardımcı olacaktır. Kobisi sunduğu profesyonel hizmet ile online mağazanızla ilgili her süreçte size profesyonel destek verecektir.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz