Ana Sayfa Genel Evinizin İhtiyacına Uygun En İyi Fiyatlı Revizyonlu Ürünler ve Özellikleri

Evinizin İhtiyacına Uygun En İyi Fiyatlı Revizyonlu Ürünler ve Özellikleri

Revizyonlu ürünler, kullanılmış elektronik ürünlerin onarılmasından sonra satışa sunulan cihazlardır. Yenilenmiş bir cihaz satın almak paradan tasarruf etmenize yardımcı olabilir ancak dikkat etmeniz gereken şeyler var.

 

Bu ipuçları, yenilenmiş dizüstü bilgisayarlar, televizyonlar, telefonlar ve diğer elektronik cihazlar satın alırken bir en doğru kararı vermenize yardımcı olacaktır:

Revizyonlu Ürün Nedir? İkinci El Üründen Farkı Ne? 

Diyelim ki yeni bir dizüstü bilgisayar satın almak için araştırma yapıyorsunuz. Gözünüze kestirdiğiniz modeli her yerde arıyorsunuz ancak bütçenizden göre bir tane bulamıyorsunuz, bulsanız bile gözünüze yıpranmış görünüyor, güvenemiyorsunuz. Bu durumda revizyonlu ürünler satın almak sizin için ideal olur.

İkinci el ürün satın alırken tereddüt ediyor olabilirsiniz. Bir başkası bu tableti satıyorsa, bundan şüphelenebilirsiniz. Çünkü satın aldığınız ikinci el cihazlar çalışmayabilir, birkaç hafta sonra arıza çıkarabilir, garantisi olmadığı için mağdur olabilirsiniz. Neyse ki, bir seçenek daha var: Güvenilir bir teknik servis tarafından yenilenmiş, saygın bir aracı tarafından size ulaştırılmış bir tablet satın alabilir ve yeni bir tablet fiyatından çok daha uygun bir fiyata yeni gibi durumda bir tablet satın alabilirsiniz. Akıllıca alışveriş yapmayı bildiğiniz sürece, yenilenmiş elektronik cihazlar, yeni ekipmanlardan daha düşük fiyatlar ve kullanılandan daha düşük risklerle birlikte sizin için en iyisi olabilir.

 

Yenilenmiş ürünlerin, kullanılmış veya ikinci el olarak satılanlara göre birçok avantajı vardır.

Yenilenmiş ürün satıcıları, cihazlardaki ürünleri onarır ardından düzgün çalıştığından emin olmak için cihazı test eder. Ayrıca cihazı temizler ve çoğu durumda koruyucu çerçeve veya düğmeler gibi aşınmış dış parçaları değiştirirler. Bu, bir revizyonlu ürün satın aldığınızda, hem yeni gibi görünmesi hem de çalışması gerektiği anlamına gelir.

Revizyonlu Ürün Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?     

Yepyeni bir cihaz yerine yenilenmiş bir cihaz satın almanın basit bir nedeni var: Tasarruf etmek. Gittikçe kirlenen dünyada çöp sahasına bir elektronik cihaz göndermekten kaçınmak da güzel bir davranış.

 

Teknik olarak, gerçek bir yenileme olması için bir cihazın arıza tespit, onarım, kozmetik bakım yapılması gerekir. Ayrıca revizyonlu ürün satın alırken mutlaka tüm aksesuarlarının tam olması önemlidir. Çünkü elektronik cihazlarda aksesuarların tam olması kullanış açısından gereklidir.

En iyi seçeneğiniz, revizyonlu bir ürünün garantisi olup olmadığını doğrudan satıcıya sormaktır. Bir garanti olmadan, yenilenmiş bir ürün satın alarak tasarruf etmiş olmazsınız. Ayrıca, garantinin süresine de bakmalısınız çünkü makul bir iade politikası ve garanti süresi, elektronik cihazı yenileyen kurumun ne kadar güvenilir olduğunun da göstergesidir. Cihazı alır almaz mutlaka kendi kontrolünüzü sağlamalısınız. Eksik parça veya genel olarak üründe hasar fark ederseniz, iade süresi dolmadan ürünü iade etmelisiniz.

Revizyonlu  Ürün Satın Alırken Neden YineYeniCep’i Tercih Etmelisiniz? 

Revizyonlu ürünleri güvenilir bir biçimde satın alabileceğiniz YineYeniCep platformu sizin için idealdir. YineYeniCep’te Vestel Yetkili Servisleri tarafından yenilenen elektronik aletler, 12 ay garanti ile size sunulur. Revizyonlu ürünler ücretsiz kargo ile Türkiye’nin her yerine gönderilir. Üründe yapılan revizyonlar da sizinle paylaşılır böylece içiniz rahat eder. Yenilenmiş elektronik ürününüzü 12 ay taksit imkanı ile % 100 güvenli bir şekilde satın alabilir; eğer kararınızı değiştirirseniz, 14 gün içinde iade hakkınızı kullanabilirsiniz.

YineYeniCep’in En İyi Fiyatlı Revizyonlu Ürünleri

YineYeniCep’te yenilenmiş telefonları, elektrikli süpürgeleri, notebookları, yazıcıları, televizyonları, davlumbazları, küçük ev aletleri ve tabletlerini uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Aynı zamanda elektronik ürünlerin yedek parçalarını da bulabilirsiniz.

Ürünlerimize göz atmak İçin yineyenicep.com’u ziyaret edebilir, güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz