Ana Sayfa Teknoloji Garenta yıl sonuna kadar tek yön ücretini kaldırdı!

Garenta yıl sonuna kadar tek yön ücretini kaldırdı!

Araç kiralama sektöründe yenilikçi çalışmalarıyla dikkat çeken Garenta’dan yepyeni bir kampanya! Yıl sonuna kadar Kayseri ya da Eskişehir’deki Garenta şubelerinden kısa dönem araç kiralayanlar aracını istediği şehirde teslim edebiliyor. Herhangi bir şehirden araç kiralayanlar Garenta kullanıcıları araçlarını Kayseri ya da Eskişehir’e teslim edebiliyor. Üstelik bu hizmeti kullanan müşteriler tek yön ücreti de ödemiyor.

 

Garenta’nın kısa dönem kiralama markası GarentaDAY, ‘Tek Yön’ kampanyasıyla müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırmaya devam ediyor. Yıl sonuna kadar devam edecek kampanya kapsamında Kayseri ya da Eskişehir’den kısa dönem araç kiralayanlar, aracını istediği şehirde teslim edebiliyor. Garenta’nın hizmet verdiği herhangi bir şehirden araç kiralayanlar ise araçlarını, Kayseri ya da Eskişehir’e teslim etme imkânı buluyor. Kampanya dahilinde tek yön ücretini ödemeye ise gerek kalmıyor. Garenta müşterilerine sadece yolculuğun keyfini çıkarmak kalıyor.

 

Garenta’lılara özel kampanyalar sürüyor

Geniş ürün yelpazesiyle müşterilerini memnun etmeyi amaç edinen Garenta’da seçilen belli araç modellerinde özel indirimler devam ediyor. Rezervasyonlarını ‘Şimdi Öde’ seçeneği ile web sitesi üzerinden gerçekleştirenler yüzde 15 indirim hakkı kazanıyor. Online rezervasyonlarda yıl sonuna kadar kredi kartına 6 taksit seçeneği de bulunuyor.

 

Garenta’dan yaygın hizmet ağı

Garenta; Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Trabzon, Muğla (Bodrum-Dalaman), Eskişehir illeri olmak üzere Türkiye genelinde 20 farklı noktada araç kiralama hizmeti veriyor. Bu yıl özellikle şehir şubelerine ağırlık vererek şube sayısını arttırmayı planlayan Garenta’nın en yeni şubesi İstanbul Beylikdüzü’nde açıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz