Ana Sayfa Genel Goley Geri Dönecek mi?

Goley Geri Dönecek mi?

Goley, futbolcuların tatlı ve koca kafalı olduğu eğlence dozu yüksek bir online futbol oyunudur. Sabri Ugan’ın heyecanlı anlatımıyla eğlenceli bir rekabet ortamı sunan oyunda oyuncular kart olarak alınıp maç kadrosu kartlarla kuruluyordu. 4 farklı kart türü bulunan oyunda, amblem, teknik ekip, ekipman ve futbolcu kartları bulunuyor.

Goley Nasıl Kurulur

Goley indir ve oyna tarzından ziyade bir istemci indirip o istemci üzerinden indirme ve kurulum işlemleri gerçekleştirilen bir bilgisayar oyunudur. Winrar indir işlemi yapıp oyunu RAR’dan çıkarmaya gerek kalmadan rahatça kurulur.

Goley Neden Kapatılmıştı?

Oyunda o dönemin Süper Lig takımlarının yanı sıra ünlü yabancı takımlar da yer alıyordu. Seçtiğimiz takıma, takımda o kulüpten oyuncu sayısı ve amblem seviyesine göre ekstra özellik güçlendirmesi veriliyor. Bu özellik güçlendirmesi “takım ruhu” olarak adlandırılıyor ve diziliş değiştikçe değişen dinamik bir güçlendirme sağlıyordu.

 

Oyuncuların Ofans, Defans, Güç, Hız, Teknik ve Zihin gibi ana özelliklerinin yanında kısa pas, şut isabeti, şut gücü, falso, kafa vuruşu, markaj vs. gibi 21 tane özelliği bulunuyor. Bu özellikler oyuncudan oyuncuya değişmekle beraber kart seviyesine göre de büyük özellik değişimleri oluyor. Oyundaki en düşük kart seviyesi olan ‘normal’ kartlarla başlayan bu seviyeler sırasıyla; özel, ender, uzman, süper ve efsanevi olarak devam ediyor.

 

Goleyin neden kapandığına dair resmi bir açıklama yapılmamış olsa da bu karar hakkında öne çıkan görüş, hilelerden dolayı sayısı artan süper ve efsanevi kartların oyun dengesini bozmasına karşılık Goleyin bu duruma herkese efsanevi ve süper kart dağıtarak engel olmaya çalışması ve bunun neticesinde yeni oyuncularla eskiler arasında oluşan uçurumun yeni oyuncuları oyundan soğuttuğu ve kart satışlarını baltaladığı yönünde.

Goley Geri Dönüş Tarihi

Goley indir ve WinRAR indir aramalarının şu an için çok bir anlamı yok, çünkü Goley hakkında şu an net bir geri dönüş tarihi belirlenmedi. Ancak aramalarda Goley indir ve WinRAR indir aramalarının sıklığı, bu oyuna olan talebin fazla olduğunu ve Goley için bir adım atılacağı izlenimi veriyor. Ancak hatırlatmakta fayda var ki; Goley indir ve oyna şeklinde bir oyun değildir ve istemciyle kurulur, bu yüzden WinRAR indir ve oyunu sıkışmış halden çıkarma işlemlerini yapmaya gerek yoktur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz