Ana Sayfa Teknoloji HUAWEİ MARKASI BÜYÜYOR

HUAWEİ MARKASI BÜYÜYOR

Çin markası olan ve teknoloji dünyasında son dönemde ismini sıkça duyduğumuz teknoloji devi Huawei, Türkiye pazarında da gücünü gün geçtikçe artırmaktadır. Huawei Türkiye Enterprise Ülke Müdürü Serdar Yokuş, yaptığı açıklama ile Huawei markasının Türkiye pazarındaki büyüm verilerini açıklamıştır.

Huawei-Logosu
Bu verilere yakından bakacak olursak 2015 sonu için büyüme oranı%3,1 olarak ön görülmüştür. 2015 yılında Pazar küçülürken Huawei markası ters orantılı bir şekilde büyüme göstermiştir. %186 oranında büyüme gösteren marka, 2016 yılı için de olumlu bir tablo ön görmektedir. 2016 büyüme tahminleri için an az %100 oranında bir artış bekleyen marka müdürü, 2016 yılının zor geçen bir yıl olacağının da altını çizmiştir.

huawei
2015 yılında birçok büyük projeye imza atan Huawei markasının yaptığı projelere örnek olarak; Fatih projesinin altyapısını üstlenen marka olmuştur. Bunun yanı sıra Bilişim odaklı bir tarım projesi ola TARSEY’in teknolojik altyapısı üstlenmiştir. İSKİ’nin İstanbul’daki altyapısını da yenileyen marka; daha birçok başarılı projeye imza atacağa benziyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz