Ana Sayfa Genel İkinci El Elektronik Ürünler Alan Yerler

İkinci El Elektronik Ürünler Alan Yerler

ikinci-el-fiber-optik-kaynak-makinasi-fiber-cihazi

TArtık kullanmadığınız çeşitli ikinci el elektronik ürünlerinizi, 2. el elektronik alım satımı yapan firmalar aracılığı ile değerlendirebilirsiniz. Böylece hem bütçenize katkı sağlayabilirsiniz hem de geri dönüşüm ve yeniden kullanıma olanak sağlarsınız.

Son yıllarda yaşanan hızlı teknolojik gelişim ile birlikte modası geçen ve zamanla kullanımı azalan eski cihazlar atıl durumda depolarda yerini almaya devam ediyor. Bu süreçte aslında büyük kaynak kayıpları yaşanıyor. Kullanılamayan elektronik eşyalarınızı ikinci el olarak satışa sunun hem siz kazanın hem de ülke ekonomisine katkıda bulunun.

İkinci el elektronik alan firmalar

İş yerinizde veya evde mevcut olan ve artık kullanmadığınız çeşitli elektronik cihazları, online 2. el elektronik cihaz alım satımı yapan firmalardan birisi olan “ikincielaliyoruz.com” aracılığı ile kolayca satabilirsiniz. Bu web sitesine girerek satmak istediğiniz cihazı ve modelini form doldurarak belirtin ve gönderin. Firma yetkilileri ürün hakkında değerlendirme yapıyor ve kısa süre içerisinde size dönüş yapıyor. Fiyat teklifinizi yine online olarak gönderiyorlar. Hemen satışı onaylayarak paranızı alabilirsiniz.

Kurumsal satın almalarda firma yetkilileri gelerek satmak istediğiniz cihazları kontrol ediyor ve teklifinizi hemen yerinde veriyor. Onayladığınız takdirde anında satışı gerçekleştirerek paranızı hemen alabilirsiniz. Kurumsal satışlar ile firmanızda eskimiş, kullanılmayan onlarca elektronik ürünü satarak şirket bütçesine ek katkı sağlayabilirsiniz.

Hangi 2.el elektronik ürünleri satabilirsiniz?

İkinci el server, network cihazları ve ikinci el bilgisayar alımı yapan firma bunların yanı sıra birçok yüksek teknolojili elektronik ürün alım satımı da yapıyor.

Total station, nivo, topraklama cihazı, fiber optik kaynaklama cihazları, XRF spektrometreler, otomasyon cihazları, güvenlik kameraları, termal kameralar, GPS – GNSS cihazları, GPS GSM testi cihazları, fiber optik test cihazları, spektrum analizörleri, rotasyon lazeri, osiloskop, araç arıza ölçer ve diğer küçük test cihazları firmanın alıp sattığı bazı ürünler arasında yer alıyor.

Firmanın alım yaptığı tüm ikinci el elektronik ürünleri görmek için linki tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz