Ana Sayfa Teknoloji Mac için Office’in Yeni Sürümü Geliyor

Mac için Office’in Yeni Sürümü Geliyor

Microsoft, Office yazılımının Mac sürümünü uzun bir aradan sonra yeniliyor. En son Office:Mac 2011 paketini kullanıma sunan şirket bu yıl içinde yazılımı güncelleyecek.

Mac için Office yazılımı bu yıl içinde güncellenecek. Cnet‘in haberine göre, bir Microsoft yöneticisi Almanya merkezli Computerwoche dergisine yaptığı açıklamada, yazılımın yeni sürmünün yıl içinde kullanıma sunulacağını belirtti. Yeni sürüm hakkında detaylar ise henüz bilinmiyor.

Ayrıntılar ikinci çeyrekte

Almanya Microsoft Office Grubu Lideri Thorsten HübschenCeBit 2014sırasında verdiği bir mülakatta, Mac kullanıcılarının bu yılın sonlarında yeni “Office:Mac” paketine kavuşabilceklerini söyledi. Şirket içindeki yeni yapılanmaların gecikmeye neden olduğunu belirten Hübschen, yeni sürüm hakkında ayrıntıları vermedi ancak ikinci çeyrekte daha fazla bilginin ortaya çıkacağını belirtti.

Office 365 abonelerine ücretsiz

officemac1394609993

Office:Mac‘in yeni sürümü bir başka Microsoft sözcüsü tarafından da doğrulandı. Ekibin yeni sürümü geliştirmek için yoğun bir çalışma içinde olduğunu söyleyen sözcü, şimdi herhangi bir ayrıntı veremediklerini ancak yeni sürüm çıktığında Mac kullanıcısı olan Office 365 abonelerinin ek ücret ödemeden yeni Mac için Office sürümüne sahip olacaklarını belirtti. Mackullanıcıları, hali hazırda yazılımın en güncel sürümü olarak Office:Mac 2011‘i kullanabiliyor.

Kaynak: http://shiftdelete.net/mac-icin-officein-yeni-surumu-geliyor-50964.html

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz