Ana Sayfa Android QuizUp Artık Android’de!

QuizUp Artık Android’de!

Dünya çapında 10 milyon oyuncusu bulunan popüler yarışma oyunu QuizUp artık Google Play Store’da. Dünyanın her yerinden insanlarla kıran kırana mücadeleye var mısınız?

Bilginizi konuşturun! Plain Vanilla adlı İzlandalı şirketin yarattığı, dünya çapında 10 milyondan fazla kişi tarafından oynanan QuizUp, sessiz sedasız Android platformunda boy gösterdi.

Hangi konuda bilginizi konuşturmak istediğinizi seçin, ister arkadaşlarınızla ister rastgele birileriyle yarışın. 400’den fazla konu başlığı altında binlerce soruluk veritabanına sahip QuizUp, oyuncuları terletse de eğlenceyi garantiliyor.

Şimdiye kadar yalnızca iOS platformundaki kullanıcılara hitap eden uygulama sonunda Android kullanıcılarının da yüzünü güldürüyor. Diğer oyuncularla gerçek zamanlı olarak yarışabilir, onlarla konuşabilir ve yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.
Android platformunda sunulmasının şerefine QuizUp, testlerine “Android” kategorisi ekleyerek kullanıcıların kullandıkları platformu ne kadar iyi tanıdıkları konusunda kendilerini ölçebilmelerine de izin veriyor.

QuizUp’ın Türkçe sürümü de yolda! Ofisimize ulaşan haberler, QuizUp’ın Türkçe sürümünün neredeyse hazır olduğunu bildirir cinsten. Yani yakında QuizUp oynayabilmek için İngilizce bilmeniz gerekmeyecek!

Kaynak: http://shiftdelete.net/quizup-artik-androidde-50850.html

2 YORUMLAR

  1. Özellikle markaların logolarının sorulduğu kategoride yarışmak oldukça eğlenceli oluyor fakat markalar genellikle sadece ABD’de kullanılan markalar olduğu için sizi zorlayabiliyor. Hele ki rakibiniz ABD’den denk gelirse kazanma ihtimaliniz neredeyse sıfır oluyor. Bu yüzden ülkelere göre rakip eşleştirme özelliğe de koyulsa gerçekten tadından yenmez bir uygulama olurmuş. Ayrıca bu tarz bir uygulamanın Türk versiyonu da yapılmalı, çok tutacağını düşünüyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz