Ana Sayfa Teknoloji Roblox Nasıl Oynanır?

Roblox Nasıl Oynanır?

https://www.roblox.com/

Roblox, yaklaşık 600 milyon oyunu içinde bulundurduğu için çok ünlüdür. Oyunun içindeki oyunların farklı farklı amaçları vardır. Mesela Bed Wars Oyunun amacı kendi yatağını koruyarak savaşmaktır.

Eyer yatağın kırılırsa, bir daha doğamazsın. Başka kişilerin yatağını kırarak onları kaybettirebilirsin.

Oyunda “Kit” diye bir şey vardır.  Kitler her hafta yenilenip 3 bedava kite sahip olabilirsin!

Pet Simulator X

Serileri sayesinde popüler olan Pet Simulator X,evcil hayvanlara sahip olduğun bir oyundur. Oyunun amacı yumurtalar açarak daha iyi hayvanlara sahip olup oyunu bitirmektir.

Robux Nedir

Roblox’daki para birimidir. Oyunlarda bir şey satın almak için kullanılır.

Avatar

Robux ile satın alınabilir .Karakterini güzelleştirmek için kullanılır. Eğer Robux’sunuz yoksa bedava olan şeyleri alabilirsiniz.

Etkinlikler

Etkinlikler oynamamız için şeylerdir. Roblox’un kurucusu bir turnuva ya da belirli bir oyunda bir etkinlik yapar. Bu etkinliği tamamlayabilirseniz size bir eşya vere bilir.

Kodlar

Kodlar, bedava eşyalar almak için kullanılır. Google’dan bu kodların zamanı dolmadıysa bedava bir eşya alabilirsiniz!

Oyun Kodları

Oyun kodları, normal kodlar gibidir. Fakat bir oyundadır ve daha havalı eşyalar alabilirsiniz. Bu kodların ne olduğunu bilmek için Google’u kullanabilirsiniz.

Animasyonlar

Robux ile alınabilen animasyonlar her oyuncuda illaki vardır. Yeni oyuncular için normal bir animasyon verilir. Robuxlu animasyonlar daha havalıdır.

Robux Nasıl Satın Alınır?

Robux Satın almak için eğer mobildeyseniz, ortasında delik olan sarı bir şeye tıklamanız gerekir. O sarı şey Robux’tur. Sonra almak için istediğiniz kadarına tıklayın ve ödeyin. Eğer bilgisayardaysanız, aynısını yapın. Mobilde 80 robux ve 170 robux varken, bilgisayarlarda 400’den başlar bunun nedeni bilinmez.

Yazan: Ali Toker (Yaş 10)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz