Ana Sayfa Bilim Teknik StorageCraft, Veri Koruma Oscar’ını aldı

StorageCraft, Veri Koruma Oscar’ını aldı

Sınıfının en iyisi yedekleme ve veri koruma çözümleri sağlayan StorageCraft, teknoloji üretici ve perakendecilerine odaklanan, Amerika’da bu kanalın Oscar’ı olarak değerlendirilen CRN 2017 ARC Ödülü’ne layık görüldü. StorageCraft’a bu ödül, veri koruma alanındaki üstün yeteneklerinden ötürü verildi.

 

Türkiye’de Stratus Bilişim Sistemleri distribütörlüğünde hizmet veren ABD merkezli yazılım üreticisi StorageCraft, ‘Veri Koruma’ kategorisinde Dell EMC’nin 4 yıllık üstünlüğüne son verdi. StorageCraft, innovasyon alanında 94.6, iş ortaklığı programı ile de 89.8 puan aldı ve ortalama 89.9 puanla en yakın rakibini geride bıraktı. Ödülü, StorageCraft adına şirketin Başkan Yardımcısı Marvin Blough aldı.

Bu kategorinin Oscar’ı

StorageCraft EMEA Bölge Müdürü Dominique Honnay, bu başarının önemini şöyle anlattı: “ARC Ödülleri kanalın Oscar’ı sayılır ve bizim için büyük başarı. Üstelik yalnızca ödül almakla kalmadık, kategorinin tüm puanlarını da almayı başardık. Bu olağanüstü başarıyı, oylarını esirgemeyen iş ortaklarımıza borçluyuz”

CRN 2017 ARC Ödülleri

The Channel Go medya grubunun amiral gemisi konumundaki CRN yayınları,Kuzey Amerika’da teknoloji sektöründeki tedarikçi, dağıtıcı ve perakendecileri buluşturan en önemli yayın grubu olarak öne çıkıyor. CRN, 32 yıldır ‘Yılık Faaliyet Raporu Ödülleri’ (ARC) dağıtarak, sektörün bir anlamda da fotoğrafını çekiyor.

 

2017 bol ödüllü geçiyor

StorageCraft, 2017 yılı içinde şu başarılara da imza attı:

StorageCraft Technology Corporation

StorageCraft Technology Corporation sunucular, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar için sınıfının en iyisi yedekleme, felaket kurtarma ve veri koruma çözümleri üretiyor. StorageCraft çözümleri kullanıcılarının sistemlerinin kapalı kalma zamanını azaltarak toplam sahip olma maliyetini düşürürken güvenliği ve tutarlılığı arttırıyor. Daha fazla bilgi için: www.storagecraft.com.tr

 

Stratus

Stratus Bilişim Sistemleri Tic. A.Ş., 2004 yılından bu yana ESET’in Türkiye Distribütörü olarak hizmet veriyor. Birçok platform için ölçeklenebilir çok katmanlı güvenlik çözümlerinin ithalatçısı ve distribütörü olarak kanal üzerinden bayilere satış ve destek veren bir teknoloji firması olan Stratus, İstanbul merkezli olarak faaliyet gösteriyor. Firmanın Ankara’da bir şubesi bulunuyor. Ayrıntılı bilgi için: www.stratus.com.tr

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz