Ana Sayfa İnternet Trakya’nın En Büyük Halı Mağazası – SER HALI

Trakya’nın En Büyük Halı Mağazası – SER HALI

Trakya’nın En Büyük Halı Mağazası

1973 yılından bu yana halı üretimi ve satışı yapan Ser Halı Trakya’nın En büyük halı mağazası olan Pierre Cardin Halı mağazası ile tüm Trakya bölgesine hizmet vermektedir. Ser Halı ve Pierre Cardin Halı modern teknoloji seviyesini yakalamış ve üretim fabrikalarını son teknolojik makineler ile gelmişlerdir. Ser Halı İstanbul ve Edirne olmak üzere iki büyük şehirde showroomları ile hizmet vermektedir.

En dikkat çekici özelliği ise ülkemize döviz girdisi sağlayacak bir girişime adım atmış olması. Toplamda 72 ülkeye ihracat yapmaktadır. Bu ihracatlar sayesinde sürekli gelişmekte büyümektedir. Ser Halı mağazalarında alış veriş yaparken bir çay içerek halı ile ilgili bilgiler alabilirsiniz.

Trakya’nın En Büyük Halı Mağazasında Hangi Markalar Var?

Ser Halı kendi halı çeşitlerini üretip sattığı gibi Showroom’ larında da en kaliteli markaları bulabilirsiniz. Bu markalar arasında Atlas Halı, Royal Halı ve Pierre Cardin hali modellerini ve tasarımlarını bulabilirsiniz. Seçenek genişliliği sayesinde istediğiniz tasarımları bulabilirsiniz.

Trakya bölgesinin en büyük mağazası olan Ser Halı / Pierre Cardin Halı ile halılarınızı emin ellerden ve yılların birikimi ayrıcalığa ile alabilirsiniz. Üstelik en kaliteli halılar ve en ünlü halı markalarının halılarını rahatlıkla bulabilirsiniz.

Ser Halı Farkı Nedir? Kaç Mağazası Var?

Edirne Halı, sektörüne var olan ser halı Edirne dışında İstanbul’da da showroomlarıyla hizmet vermektedir. İstanbul’da iki showroom ile hizmet veren Ser Halı / Pierre Cardin Halı mağazası ile Edirne’de Talatpaşa Caddesinde Sirena Park Residence No:11/64 adresinde hizmet vermektedir.

Yılların tecrübesi ve üç büyük showroom’u ile sizlere hizmet sunmaktadır. En kaliteli ürünleri bulabilir ve tarzınıza özgü tasarımları keşfedebilirsiniz. Trakya’nın en büyük halı mağazası Ser Halı ayrıcalığı ile halılarınızdan alacağınız keyfi şansa bırakmayın profesyonellerin ellerine bırakın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz