Ana Sayfa Teknoloji Xiaomi Mi Band 5 Akıllı Bileklik ile Aktiviteleriniz Kontrol Altında

Xiaomi Mi Band 5 Akıllı Bileklik ile Aktiviteleriniz Kontrol Altında

miband

Akıllı telefonlar günün her saatinde kullanılan cihazlar arasında bulunuyor. Akıllı telefonların bilekten yönetilebilmesi için ise çeşitli akıllı saat  ve bilekliklerin üretimi mevcut. Xiaomi kaliteli ve dayanıklı teknolojik cihaz üretimi yapan markalardan biri. Xiaomi Mi Band 5 akıllı bileklik, şık tasarımı ve teknik özellikleri ile gün içerisinde kullanıcılara kolaylık sağlıyor. 1.1 inçlik geniş ekranın görüntü çözünürlüğü 126×294 piksel. 125 mAh güçlü bataryası manyetik şarj teknolojisi ile yaklaşık 2 saatte şarj ediliyor. 20 güne kadar kesintisiz kullanım sağlanıyor. Xiaomi Mi Band 5 fiyat performans bakımından kullanıcıların tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor.  Xiaomi Mi Band akıllı bilekliğin sunduğu avantajlar;

 

Şık Tasarım ve Uzun Ömürlü Kullanım

Xiaomi Mi Band 5 akıllı bilekliğin tasarımında plastik gövde ve ayarlanabilir kordon kullanılıyor. Yapı itibariyle hafif özellikte olan ürünün kullanımı oldukça rahat ve konforlu. Kordon seçiminde ise birçok renk alternatifi mevcut olup kullanıcının isteğine göre zaman içerisinde değiştirilebilir özelliklere sahip. Bileklikte AMOLED ekran kullanılmış olup darbelere karşı dirençli yapıdadır ve çoklu dokunmatik özelliğe sahip. Üründe kullanılan 50 m su geçirmezlik özelliği sayesinde su sporlarında bile rahatlıkla kullanılıyor. Aydınlatmalı ekran ve gece görüşü modu sayesinde karanlık ortamlarda rahatlıkla kullanılabildiği gibi en yüksek ışıklı ortamlarda da sorunsuz görüntüleme sağlanıyor.

Kilo Vermeye Yardımcı

Xiaomi Mi Band 5’de bulunan farklı 11 spor modu sayesinde yapılan aktiviteye uygun hareket izlemeleri yapılıyor. Kullanıcının yaş, kilo, boy gibi bilgilerini kullanarak aktivitelerde kalori hesaplamalarında yardımcı oluyor. Gün içerisinde zinde kalma endekslerini kullanarak hareketsiz kalınan vakitlerde titreşimle kullanıcıyı uyarıyor.

Telefona Dokunmadan Fotoğraf Çekimi

Telefonunuzla eşleştirdiğiniz Xiaomi Mi Band 5 akıllı bilekliğinizde mesaj, çağrı gibi bildirimleri görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca bilekliğin ekranını kullanarak telefona dokunmadan fotoğraf çekimleri yapabilirsiniz. Telefonda sıklıkla kullanılan uygulamaların bildirimlerini yönetebilir ve aktiviteniz bölünmeden kullanım sağlayabilirsiniz. Spor aktiviteleriniz esnasında telefonunuzu elinize almadan müzik açabilir ve keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Uyku Düzeni Oluşturma

Gün içerisinde kalp atış hızınızı devamlı takip eden bileklik uyku düzeninizi de takip etmenizi sağlıyor. Yeterli uyku saatlerinin geçirilmemesi durumunda kullanıcıyı uyarıyor. Sağlık sorunları yaşanmasının önlenmesinde yardımcı. Uyku düzensizliği olan kullanıcılara önerilerde bulunuyor ve çözüm odaklı çalışıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz