Ana Sayfa İnternet Youtube MP3 dönüştürücü nedir?

Youtube MP3 dönüştürücü nedir?

Ücretsiz bir şekilde programlar aracılığı ile ya da direkt olarak Youtube MP3 dönüştürücüsünün nasıl kullanılacağını, bu sistemin ne demek olduğunu birlikte inceleyelim.

Yapılan araştırmalara göre günümüzde en çok tıklanan web sitelerin başında gelen Youtube, içerisinde milyonlarca video barındıran bir platform. Şarkı, klip, dizi ve film, aklınıza gelebilecek her konuda video içeriği bulabileceğiniz bu internet sitesinde; herkes bir hesap açıp izleyici ya da içerik üretici olarak yer alabilir. İşinde profesyonel isim ya da markaların yanı sıra sıradan insanlar da Youtube mecrasında kendine bir yer bulabilir. Biz bugün Youtube sitesindeki şarkı videolarının nasıl MP3 olarak dönüştürülebileceğini anlatacağız.

Youtube Mp3 dönüştürücü işlemleri, video indirmeleri arada kullanılan programlar ya da birtakım aracılarla yapılır. Bu şekilde yerli ve yabancı şarkıları istediğiniz türde tüm çalışmaları, mp3 formatına dönüştürüp indirerek çevrimdışı ulaşılabilir hale getirebilirsiniz. Peki, Youtube MP3 dönüştürücü nasıl kullanılır?

YOUTUBE MP3 DÖNÜŞTÜRÜCÜ NASIL KULLANILIR?

İnternet paketinizden harcamadan, WiFi aramadan akıllı cihazlarınıza indirmiş olduğunuz MP3 şarkılar ile müziğin keyfine varmak mümkün. Youtube’dan MP3 formatında şarkılar indirerek kendi müzik listelerinizi oluşturabilirsiniz. GSM operatörlerinin yüksek faturalarına karşı internet paketlerini sınırlı kullanmak zorunda olan bireyler, müziklerini internete gereksinim duymadan dinleyerek büyük avantaj elde etmiş olur. Çünkü internetten şarkı dinlemek ya da klip-video izlemek, fatura veya paketlerinize büyük miktarda yansıyacak işlemler arasında yer alır.

Öncelikle Youtube’un internet sitesine giriş yapın. Sonrasında onlarca video şarkı içerisinden Youtube MP3 dönüştürücüsü ile indirmek istediğiniz klibe karar verin. Karar vermiş olduğunuz videonun link bölümünde yer alan URL adresine tıklayın. Bu adresin en başına ”ss” yazın. Enter tuşuna komut verdikten sonra başka bir adrese yönlendirileceksiniz. Karşınıza çıkan Youtube MP3 dönüştürücü ekranından programla ya da direkt olarak normal indirme seçeneklerini göreceksiniz. Videonun indirilme türü, istenilen video kalitesi gibi pek çok teknik detay belirtildikten sonra artık onay verme aşamasına geçebilirsiniz. Son noktada istediğiniz video, belirtmiş olduğunuz detaylar doğrultusunda Youtube MP3 dönüştürücüsü ile indirilmiş olacak. Artık çevrimdışı bir şekilde telefonunuzda internete ihtiyaç duymadan şarkılarınızı dinleyebilir, müzik keyfi yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz