Ana Sayfa Android Android One 2015 Yol Haritası

Android One 2015 Yol Haritası

Böyle Android One gibi son yayınlanan platformlarda dayalı akıllı Satış Firefox OS ve Tizen, önemli ölçüde yükselir 2015 yılında . Analistler tahmin olarak, bu onların eski telefonlara yerine arıyor başlayacak yeni yılda kullanıcılara katkıda bulunacaktır.

Araştırma firması Gartner, toplam küresel cep telefonu gönderiler sözde «özellik telefon» payına göre 2014 yılının üçüncü çeyreğinde yüzde 34 düştü ve düşmeye devam etmesi beklenmektedir. Bu 2018 yılına kadar kendi payı yüzde 10 düştüğünü tahmin edilmektedir.

Gazete DigiTimes, akıllı telefonlarda anahtar cep telefonu kullanıcıları için ana nedeni şöyle yazıyor gözlemciler onlara fiyatları arasındaki boşluğu azaltarak bakın.

Işletim sistemi Android biri, Firefox OS ve Tizen dayalı Artan çıkış cihazları 50-100 dolar da her zamanki “dialer” terk Microsoft’un mobil bölünme kararına katkıda maliyet.

Mozilla – Firefox OS geliştiricisi – Firefox dayalı akıllı telefonlar için tedarik zinciri oluşturmak için Çinli şirketlerin TCL, ZTE, Huawei ve Spreadtrum ile çalıştı. Akıllı Firefox-14 modelleri zaten dünyada 30 ülkede mevcuttur. Hindistan ve Filipinler mevcut Bazı modeller, en az 30 dolar vardır.

Google ayrıca boşuna zaman kaybetmeyin değil, ve şirketler ile Micromax, Karbonn ve Baharat platformu Hindistan’da Android One dayalı maliyet akıllı teşvik. Aynı zamanda, Google Qualcomm yonga seti üreticileri ve MediaTek, yanı sıra kimin görünüm 2015 yılının ilk yarısında beklenen Android One dayalı mobil cihazlar yeni nesil geliştirmek için ortak çabalar akıllı telefonlar HTC, Asus Bilgisayar, Acer ve Lenovo, üreticileri ile bir ortaklık vurur.

Bu arada, erken 2015 yılında ilk piyasaya bekleniyor Tizen-akıllı Samsung . Uzmanlara göre, Z1 denilen makinesi 4-inç ekran, 2 çekirdekli 1.2 GHz işlemci ve 100 $ altında fiyat olacak

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz