Ana Sayfa Oyun Tekken 7 Yeni Oyun Karakterleriyle Geliyor

Tekken 7 Yeni Oyun Karakterleriyle Geliyor

Tekken-7-Shaheen-1
Tekken
fanbase, Yapımcı Katsuhiro’nun Harada nihayet için tasarım kapalı göstermiştir Tekken 7’nin Shaheen, ortak mücadele serinin içinde ilk Arap kişilik.

Harada serinin merkezi Doğu fan kitlesine boynuzsuz zaman Shaheen ve ifade ilk Ağustos ayında tekrar elde yeri Tekken o çok şık ve bazı parmaklar-on yardım kişiliğinde tasarımını tamamlamak ile severlerin talep görünüyor. Eğer kavram o sanat o göreceğiniz gibi, Harada çok Shaheen değiştirmedi, ama o daha önce bazı mesafe az silahlarla donanmış oluyor.

güzel katı gibi görünüyor. Henüz on o olsa dünyanın her alanda taraftan karakterler arasında olacak eğer hiçbir kelime yoktur. Aralık ayında önce, Harada sağ şanslı Chloe adında bir kişilik üzerine Batılı meraklıları ile küçük bir tükürdü içine aldım ve o bazı karakterler onlar için sözde olan alanlarda en iyi serbest edilebilir tanıttı. ne olursa olsun hemen orta japon fan kitlesine için oldu olmanın, ben bir anlamda ettik bu persona bakılmaksızın a bizden olduğu için olacaktır.

 Tekken-7-Concept-630x354

Tekken 7 Mart Japonya’da eğlencelerle çıkacak ve ev konsol portu takip için çok uzun sürmez gerekir. bu Unreal Engine dört üzerinden güç ve bu dünyanın dışına görünüyor ediliyor.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz