Ana Sayfa Teknoloji Apple Watch Davetiyesi Yayınlandı

Apple Watch Davetiyesi Yayınlandı

Apple’ın göz bebeği ve teknolojinin şu an için son durağı niteliğindeki saatin tanıtımı için tarih yayınlandı. Üzerinde onca konuşuldu ve varsayımlarda bulunuldu ki saat çıkmadan üzerindeki olası özelliklerin hepsi teknoloji meraklıları tarafından düşünüldü ve konuşuldu.

Peki Nedir Apple Watch ?

Günlük yaşantınızdan sosyal hayatınıza kadar ve hatta sağlığınıza kadar her alanda kullanabileceğiniz ayrıca iPhone sahibi iseniz telefonunuza gelen bildirimlere kadar kontrol edip gerekli durumlarda cevap yazabileceğiniz ve kullanım alanına göre çeşitli tasarımlarla üretilmiş akıllı saat olan Apple Watch nihayet kullanıcılara tanıtılacak. Apple’dan önce diğer dev firmalarında ürettiği akıllı saatler ne yazık ki istenilen ilgiyi göremedi. Bu durumu fırsat bilen Apple’da çalışmalarına hız kazandırarak şansını denemek istemiş olabilir.

Twitter ve Pinterest gibi sosyal ağlardaki hesaplarınızı kontrol edebileceğiniz, uyku takibi yaptırabileceğiniz ve üzerinde bulundurduğu sensörler ile kalp ritminizi bile takip edebileceğiniz saat GPS özelliği ile yol tarifi de yapabilmektedir. Kısacası tüm teknolojiyi tek bir cihazda toplama amacı diyebiliriz. Fakat şu anki fiyatları itibari ile firmalar bu amacına ulaşamayacak gibi görünmekte.

1424977314_apple-watch

Daha önce duyuru niteliği taşıyan bir etkinlik ile tanıtılan cihaz hakkında net bir bilgi verilmemekteydi. İnsanlara sadece müjdelenen ve nerelerde kullanılacağını gösteren bir etkinlik olduğu için merak uyandırılmış ve az detay ile gizli tutulmuştu. Henüz yeni yayınlanan davetiye ile odak noktası Apple Watch olan etkinliğin;
Adı: Spring Forward
Tarihi: 9 Mart
Yeri: San Francisco / Yerba Buena Center
Saati: Türkiye saati ile 20:00

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz