Ana Sayfa Genel ARÇELİK SERVİSİ NEDEN TERCİH ETMELİYİZ?

ARÇELİK SERVİSİ NEDEN TERCİH ETMELİYİZ?

Herhangi bir elektrik kesintisinde sorun yaşamak istemiyorsanız, buzdolabınızı alırken öncelikle saklama süresine dikkat edin.

Gıdalarınızı kolaylıkla saklamak için rafları geniş ve kullanışlı buzdolaplarını tercih edin. Bulaşık makinesi alırken, makinenin çok programlı olmasından ziyade ihtiyacınızı görecek programlara sahip olmasına dikkat edin. Çamaşır makinesi alırken kısa süre ve ön yıkama programlarının olmasının yanı sıra ihtiyacınıza göre kg kapasitesi ve sıkma devri özelliklerini de göz önünde bulundurun.

Yorgan yastık gibi eşyaları yıkamak ya da kuru temizlemeye para vermek istemeyenler yüksek kapasiteli makineleri tercih etmelidir. Deterjan bölümünün sağlam olduğundan emin olun. Su sızdırıp, sızdırmadığını ve deterjan artığı bırakıp, bırakmadığını kontrol ederek tercih yapabilirsiniz. Kartal Arçelik Servisi

Buzdolabı tamir, bakım ve onarım hizmetlerini alanında uzman teknisyen kadromuz ile gerçekleştirmekteyiz. Arızalanan buzdolaplarınız için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Soğutmayanı Ses çıkaran, fazla elektrik tüketen buzdolaplara son. Bulaşık Makinesi tamir, bakım ve onarım hizmetlerini alanında uzman teknisyen kadromuz ile gerçekleştirmekteyiz. Arızalanan Bulaşık Makineniz için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz