Ana Sayfa İncelemeler ASUS ROG G550J Dizüstü Bilgisayar

ASUS ROG G550J Dizüstü Bilgisayar

Tasarım, performans ve ses yetenekleri. İşte bir oyun bilgisayarı için aranan özellikler. ASUS ROG G550J bu tanıma çok uyan bir dizüstü bilgisayar.

ASUS ROG G550J OYUN MERKEZLİ BİR DİZÜSTÜ

Oyun, multimedya kısaca eğlenceyi esas alan ASUS ROG G550J Asus ‘un kalitesini yansıtıyor. İşletim sistemi olarak Windows 8.1 Pro kullanan bilgisayar, Intel’in 4. Nesil 3.4Ghz hızında İ7 işlemci barındırıyor. İntel ve NVIDIA’nın bir araya geldiği dizüstünde, NVIDIA GeForce GTX850M grafik işlemci bulunuyor.4GBlık grafik işlemci ile günümüz yüksek grafikli oyunla oynamak mümkün. Üstelik cihaz yüksek performansta minimum ses düzeyi sunuyor. Bu sessizlikte çift taraflı çalışan fanında büyük etkisi var. SonicMastrer Subwoofer ile üstün bir ses kalitesi de kullanıcıların hizmetinde. Dizüstü bilgisayar ROG’ un kırmızı rengiyle donatılmış.

ARKA AYDINLATMALI KLAVYE

www.teknoplato.comwww.teknoplato.com

Bu oyun dizüstü bilgisayarı kırmızı renkli arka aydınlatmaya ve tamamı siyah renkli bir kaplamaya sahip. Ekran ise 15,6 inç. LED arka aydınlatmalı ekran, Full HD ve İPS. RAM 16GB.Böylece yüksek alan kapasitesi isteyenlerin ihtiyaçlarını karşılar nitelikte.1 TB lık sabit diskiyle geniş bir depolama alanı da ASUS ROG G550J’nin diğer bir özelliği. Dizüstü bilgisayar yüksek teknolojili oyunları rahatlıkla çalıştırırken, aynı anda mükemmel bir ses kalitesi sunan ender modeller arasında yer alıyor. Blu-ray optik sürücü, HD kamera, üç adet USB bağlantısı ve HDMI girişiyle, oyun severler ve üstün özelliklere sahip multimedya isteyenler için oldukça iyi bir seçim. ASUS ROG G550J neden alınır? Güçlü tasarım, Full HD İPS ekran, oyun ve LED li klavye dizüstünü tercih sebeplerinden bazıları. Ancak ASUS ROG G550J’nin fiyatı oldukça yüksek. Cihaza sahip olmak için, ödenmesi gereken miktar 3121 lira.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz