Ana Sayfa İncelemeler Başarılı İnternet Projeleri İçin 6 Teknoloji

Başarılı İnternet Projeleri İçin 6 Teknoloji

Buzzsumo

buzzsumo uygulması

Unutmayın ki siteniz ya da bloğunuz içerisinde paylaşacağınız yazılar sıradan olmamalı, noktasından virgülüne kadar eğitici, ilgi çekici ve imla kurallarına uygun olmalıdır.
Tam da burada müşterilerinizin ne okuduğunu öğrenebilmek için Buzzsumo’ya ihtiyaç duyarsınız. Uygulama sayesinde potansiyel müşterileriniz hangi başlıklarla ilgilenir ve ne okurlar kolaylıkla öğrenebilirsiniz.
Yapmanız gereken sadece site adresini ziyaret etmek ve çıkan ekrana sitenizin anahtar kelimesini yazmak. Ayrıca karşılaştırma yapabilmek için sizin ve rakiplerinizin sitelerini de aratabilirsiniz.
Buzzsumo karşınıza sayfalarca aramanız ile en çok ilgili olan makaleleri çıkartır, böylelikle ne hakkında ve nasıl yazmanız gerektiğini hataya yer vermeden öğrenirsiniz. SEO çalışmaları için de inanılmaz derecede faydalı olduğunu söyleyebiliriz.

MailChimp

mailchimp uygulaması

Makale ve içerik girdikten sonra oturup beklemeniz maalesef müşteriyi size getirmeyecektir.
Sıradaki adım içeriğinizin e-posta marketing çalışmaları ile tanıtımını yapmak.
Bunun en kolay ve ucuz yolu da tüm dünyada 7 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan Mailchimp’i kullanmaktır. Başlangıç için tabi ki para ödemenize gerek yok. Sadece ücretsiz olarak üye olun. Ardından firma 2.000’e kadar mail listesi oluşturma ve aylık 12.000’e kadar mail gönderme hakkı verecektir. Ki yeni girişimler için oldukça fazla bile sayılabilir. Eğer ihtiyacınız ayda 12.000 mailden fazla ise küçük miktarlar ile bu rakamı arttırabilirsiniz.
Fakat tek problem, mailinizin en altında ufak bir Mailchimp logosu çıkar. Her ne kadar çok büyük olmasa da (çünkü çok şirin bir logoları var), aylık 10 dolar karşılığında reklamı silebilirsiniz.

Buffer

buffer nedir

Potansiyel müşterilerinize sitenizin ve eğitici içeriklerinizin tanıtımını yaparken, aynı zamanda tüm bu içerikleri sosyal medya üzerinde de paylaşmanız gerekmektedir.
Buffer ise tüm gönderilerinizi aynı anda ve son derece kolay bir şekilde tüm sosyal medyalara iletebilmenin en güzel yoludur. Kullanışlı ve temiz ara yüzü ise gün geçtikçe popülaritesini arttırmakta. Ayrıca Buffer diğer sitelerin en çok paylaşılan gönderilerini de size bildirmekte. Böylelikle fazla içerik paylaşımı yapamadığınız zamanlarda onları paylaşarak kullanıcıların ilgisini kaybetmezsiniz. Ücretsiz olarak 4 adet sosyal hesabı ekleyebilir ve istediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

ClickMeeting

clickmeeting nedir

Eğer herhangi bir alanda freelance çalışan ya da hizmet sağlayıcısı iseniz, veli nimetiniz olan müşterileriniz ile iletişiminizi sıkı tutmanız gerekmekte. Yani bu uygulama ile tüm dünyadan müşterilere ulaşma ve görüntülü olarak konuşma şansına sahipsiniz.
ClickMeeting sayesinde 25 kişiye kadar iş odaları oluşturabilir ve sesli ya da görüntülü konferanslar gerçekleştirebilirsiniz. İngilizce’nizin olmaması sizi endişelendirmesin. Uluslararası pazara açılmak isteyen girişimciler için ücretsiz anlık çeviri hizmetleri bulunmakta.
Ayrıca yan ürün olarak sundukları ClickWebinar ile de 1000 kişiye kadar oluşan gruplara online konferanslar verebilir ya da sunum yapabilirsiniz.

oDesk

odesk nedir

Kesinlikle bilmeniz gereken bir şey var ki işinizin tüm zorlukları ile kendi kendinize baş etmeniz mümkün değil. O halde logo oluşturmak, web sitesi tasarlamak, makale yazmak ya da reklam banner’ları oluşturarak uzun günler harcamak yerine bir freelancer işe almak. Saatlik ücret karşılığında çalışan bu dijital uzmanlar her işinizi kısa saatler içerisinde ve düşük fiyatlara halledeceklerdir.

Xoom

xoom nedir

İşiniz için kullanmanız gereken en iyi ödeme sistemlerinden birisidir ve Paypal’dan çok daha kârlı olduğu kesindir. Çünkü komisyon oranlarını son derece yüksek olan yüzdelik dilimler ile belirlemez, yani kullanıcılarından çok düşük sabit bir ücret alır.
7/24 müşteri desteği ve hızlı para transferi ile Xoom en kolay transfer aracınız haline gelecektir.

7 YORUMLAR

  1. Tekno 6 İnternet Hizmetleri adı altında 25.11.2016 tarihli 24,45 EU bedelli bir ödemeyi kredi kartı hesabımda görmüş bulunmakatyım, bu bedel karşılığında her hangi bir hizmet almadığım halde neden bu yansıma oldu ve benim kredi kartımdaki numara nasıl öğrenildi, bunun izahı ve söz konusu ödemenin derhal iptalini rica ederim.

  2. Güvenlik sebebiyle ismimi gizliyorum.
    Tekno 6 hizmet firmasından 02.01.2017 tarihinde 24.01 EUR harcama yapılmıştır mesajı aldım. Bu nasıl mümkün olabilir ki adınızı böyle bir şeyle LEKELİYORSUNUZ. Derhal bunun izahını yapın. Gerekli mahkeme ve banka işlemlerini de tarafımdan en yakın zamanda başlatacağım!

  3. Tekno 6 İnternet Hizmetleri adı altında 29.12.2016 tarihli 24,45 EU bedelli bir ödemeyi kredi kartı hesabımda görmüş bulunmakatyım, bu bedel karşılığında her hangi bir hizmet almadığım halde neden bu yansıma oldu ve benim kredi kartımdaki numara nasıl öğrenildi, bunun izahı ve söz konusu ödemenin derhal iptalini rica ederim

  4. Tekno 6 internet hizmetleri diye kredi kartımdan haberim olmadan 25 Euro para çekilmiş kredi kartı hesabıma nasıl ulaşıldı sizi şikayet edeceğim

    • Arkadaşlar hangi akla hizmet bu konuya bu yorumları yazıyorsunuz. Konunun başlığı “Başarılı İnternet Projeleri İçin 6 Teknoloji” siz Tekno 6 diye bir firma için buraya yazıyorsunuz. Hiç mi internet bilginiz yoktur. Bu kadar olur ancak…

  5. ARKADAŞLAR ARTIK KONUMA TEKNO 6 MIDIR NEDİR? FİRMA HAKKINDA SİTEME YAZIP DURMAYIN. TEKNO 6 FİRMASININ BİR İBARESİMİ GEÇİYOR. NASIL BİR GÖZLE BAKIYORSUNUZ. 10 LARCA MAİL GELİYOR. KARTIMDAN PARA ÇEKİLDİ ŞEKLİNDE. NİYE BENİM SİTEME YAZIYORSUNUZ. HAYATINIZDA İKKKEZMİ NETE GİRİYORSUNUZ NEDİR. BANADA AÇIKLAYINDA BİLEYİM. TEKNO 6 FİRMASIYLA BENİM SİTEMİN BAĞLANTISI NEDİR?

  6. TEKNO 6 FİRMASI İÇİN SÜREKLİ YAZAN ŞAHISLAR HAKKINDA MADDİ MANEVİ TAZMİNAT DAVASI AÇACAĞIMI BİLMELERİNİ İSTERİM. ARAMA MOTORUNDA ARANDIĞINDA BENİM SİTEMİN ÇIKMASI SEBEBİ İLE KARIŞTIRILMAKTAN GERÇEKTEN YORULDUM. ARTIK NE HARCAMASI YAPIPTA PARALARINI KAPTIRIYORLAR ORASIDA AYRI BİR MUALLAK KONU. KAMU OYUNA DUYURULUR. TEKNO 6 FİRMASIYLA SİTEMİN UZAKTAN YAKINDAN ALAKASI YOKTUR.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz