Ana Sayfa Genel Dijital Dönüşüm Çözümleri

Dijital Dönüşüm Çözümleri

Dijital dönüşüm çözümleri, eskiden yapılan manuel işlemleri dijital hale getirerek iş akışını hızlı ve verimli hale getirir. Dijital dönüşüm çözümleri ve iş zekası, insan gücüyle yapılan iş zorluklarını çözmek ve teknolojiyi kullanarak yeni fırsatlar yaratmak için tüm endüstrilerde geçerli olan geniş bir iş stratejisidir. Tamamen yeni çalışma yöntemlerinin kabul edilmesini ve müşterilere değer sunulmasını gerektirir.

Dijital Dönüşüm Çözümleri Nedir?

Dijital dönüşüme yapılan yatırım istikrarlı bir şekilde artar. Büyük işletmeler yıllık gelirlerinin en az % 5’ini dijital dönüşüm projelerine yatırır ve her yıl bütçelerini artırır. IDC, 2025 yılına kadar bu programlar için dijital dönüşüm çözümlerine ve iş zekasına ve hizmetlerine küresel olarak 2,8 trilyon dolarlık harcama yapılacağını belirtti. Dijital dönüşüm, kuruluş genelinde stratejik, operasyonel ve verimlilik hedeflerine ulaşmak için kullanılır. En başarılı stratejiler, dijital dönüşüm hedeflerini iş değeriyle uyumlu hale getirir. Bu noktada dijital dönüşüm çözümleri devreye girer. Dijital dönüşüm çözümleri ve iş zekası teknolojileri, dijital dönüşüm süreçlerini kolay ve hızlı bir biçimde yönetmenizi sağlar.

Dijital Dönüşüm Çözümleri Faydaları

Dijital dönüşüm çözümleri, işletmeler için sınırsız fırsatlar ve faydalar sunar.

Dijital dönüşüm çözümleri ve iş zekası teknolojilerinin en önemli faydası verimliliği ve üretkenliği artırmak ve maliyetleri azaltmaktır. Gartner’a göre, şirketlerin %62’si dijital dönüşüm girişimleri için maliyet öncelikli bir zihniyet benimser.

Kuruluşlar, yüksek büyüme ve ulaşılabilir pazar payına sahip alanlara yatırım yapar. Dijital dönüşüm çözümleri, pazara sunma süresinin azaltılmasını, yeni ürünler ve iş modellerinin tanıtılmasını veya iş hacminin artırılmasını sağlar.

Müşteri odaklı olmak, rekabetçi kalabilmek için esastır. Şirketler farklılaşmak için ürün kalitesini iyileştirir, eşsiz müşteri deneyimleri yaratır ve daha yüksek düzeyde hizmet sunar.

İşletmeler İçin Dijital Dönüşüm Çözümleri

İşletmeler için dijital dönüşüm çözümleri ve iş zekası teknolojileri sunan Gözde Bilgi İletişim Sistemleri, 1996 yılında kaliteli ve yetkin bir ekip ile kuruldu. Gözde Bilgi İletişim Sistemleri, uçtan uca entegre sistemler, çözümler ve hizmetler üretir. Çözüme yönelik olarak çalışan Gözde Bilgi İletişim Sistemleri, 2012 yılında dijital dönüşüm çözümleri hizmetleri sunmaya başladı. Gözde Bilgi İletişim Sistemlerinin sunduğu dijital dönüşüm çözümlerini tek tek inceleyelim.

Bilgi Sistemleri Altyapı Çözümleri

Gözde Bilgi İletişim Sistemleri, bilgi sistemleri altyapı çözümleri kapsamında İnce İstemci (Thin Client), Data Center & IT Odası, Sanallaştırma, Güvenlik Çözümleri, İş Sürekliliği ve Fekaket Kurtarma, Yedekleme hizmetlerini sunar.

Kurumsal Kaynak Planlama (ERP)

Kurumsal kaynak planlama (ERP), şirketlerin iş akışını ve sürecini etkin ve verimli bir biçimde yönetmesi için ideal bir yazılımdır.

Synergy CSP

Synergy Content Services Platform, bir dashboard tarafından desteklenerek görsel raporlar oluşturmanızı sağlar. Personeller, etkileşimli olan raporlara çok hızlı bir biçimde ulaşabilir. Ayrıca şirket sunumlarında verilerin görsel olarak sunulmasını sağlar.

BEAM Kurumsal Varlık Yönetimi

BEAM Kurumsal Varlık Yönetimi, kurumların etkin ve verimli bir biçimde varlık yönetimi yapmalarına yardımcı olur. Bu yazılım sayesinde varlıklarla ilgili bütün envanter ve bakım süreçleri tek bir yerden yönetilir.

eBA

eBA iş akışı yazılımı, kurumsal standardizasyon ve otomasyonu sağlar. İş süreçleri performansını iyileştiren işletmeler, kurumsal kaynaklarını etkin kullanırlar

 

QDMS

QDMS, şirketlerin kalite yönetim sistemlerini yönetmelerine ve ulusal / uluslararası düzeyde kalite yönetimi, uyumluluk yönetimi ve yasal gerekliliklere uymalarına yardımcı olur.

Ensemble

Ensemble, iş süreçlerini etkin bir biçimde yönetmenize, performans takibi yapmanıza, doğru bir şekilde strateji yönetimi yapmanıza ve kurumsal iyileştirmeye olanak tanır.

Qlik İş Zekası

QlikSense, eksiksiz bir veri keşfi ve analitik platformudur. Modern arayüzü ile kullanıcılar verileri modelleyebilir ve yönetebilir, görselleştirmeler, düzenler ve hikayeler oluşturabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz