Ana Sayfa Teknoloji E-Ticaret Hosting Neden Tercih Edilmeli?

E-Ticaret Hosting Neden Tercih Edilmeli?

e ticaret hosting

E-ticaret siteleri için kiralık sunucu konusu çok önemlidir. Almış olduğunuz hizmetin kalitesi, müşterilerinizin de deneyimi ile paralel olacaktır. Yani, iyi bir hosting paketi seçtiğinizde daha yüksek performans sağlayabilirsiniz, bu sayede de müşterileriniz mükemmel bir alışveriş deneyimi yaşayabilir.

E-ticaret sitenizde yavaşlama problemi ile karşı karşıya kalmak istemiyorsanız mutlaka yüksek performans veren paketlerden faydalanmak zorundasınız. Bu noktada özellikle E-ticaret X++ paketimizi sizlere öneriyoruz. Limitsiz trafik, limitsiz e-posta, limitsiz site barındırma ve daha birçok özelliği kendinde barındıran bu sunucumuzu tercih ederek performansınızı üst seviyelere çıkartabilirsiniz.

E-Ticaret Sitesi Hostinglerinde Dikkat Edilmesi Gerekilen Şeyler

E-ticaret yapacakların dikkat etmesi gereken husular vardır. Bu hususlara dikkat etmek performansınızı ve satış hacminizi yükseltebilir. Sorunlarınızı kolay bir şekilde çözebilmeniz için sizlere sunmuş olduğumuz kolay arayüz ve Türkçe kontrol paneli ile sorunlarınızı anında çözebileceksiniz. Ayrıca, Hosting firmamızdan alacağınız paketlerin kullanımının kolay olması ve sizlere yüksek performans sağlaması, siz değerli müşterilerimiz için sunduğumuz bir hizmet.

Hosting paketlerimiz aşşağıdaki tüm şartları sağlamaktadır. Alacağınız pakete göre verimlilik seviyesi artabilir. Projenizin büyüklüğüne göre seçeceğiniz hosting, sizi başarıya ulaştırabilir.

 

l  Cms ve E-ticaret yazılımları konusunda verilecek destek

 

l  Hosting platformunun üzerinden yapılacak kontroller

l  Veritabanının sunduğu kapasite

 

l  Aşırı yoğunluğu ve trafiği kaldırabilecek performans

 

l  Yüksek sipariş sayılarını karşılayabilecek alt yapı

 

l  Müşterilerin vermiş olduğu bilgilerin güvenliği

 

l  Hata ve log dosyalarına erişerek hatayı anlama şansı

 

Güvenliğiniz Bizim İçin Önemli

 

Siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz SSL paketleri ile güvenliğinizi en üst seviyelere çıkartabilirsiniz. Ayrıca hosting paketlerinin yanında sizlere ücretsiz olarak hizmetinize sunmuş olduğumuz, SSL paketi ile de güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Ayrıca her bütçeye uygun SSL paketleri ile sizlere hizmet veriyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz