Ana Sayfa Android EFLATUN GAMES’İN YENİ OYUNU “OPTIC.” YAYINDA!

EFLATUN GAMES’İN YENİ OYUNU “OPTIC.” YAYINDA!

Eflatun Yazılım tarafından  geliştirilen “optic.” isimli ayna ve yansıma temalı beyin yakan bulmaca oyunu geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Firma ilk oyunu olan Karagöz-Hacivat temalı mobil kelime oyunu “Alfabetik Karagöz” ile beğeni toplamıştı ve Apple App Store’da “Önerilenler ve En iyiler” listesine girmişti.

Optic oyununda ise; herkesin okul derslerinde gördüğü “optic” konusu karşımıza eğlenceli bir şekilde çıkıyor. Aynaları, Mercekleri, Prizmaları ve Işın yollarını kullanarak lazer ışığını göze tutmaya çalışıyorsunuz. Mantık olarak basit ancak, oyunda çok zorlu bölümler var ve çözülmek için sizi bekliyor. Bulmaca oyunu severler bu oyuna bayılacak ve bitirene kadar ellerinden bırakamayacak.

Oyun ayrıca oyuncuların kendi levellerini tasarlamalarına da imkan sağlıyor. Kendi tasarladığınız levelleri, isterseniz telefonunuza kaydedip daha sonra oynayabilir ya da arkadaşlarınıza oynatabilir, isterseniz tek tuşla Eflatun Games’e gönderip sonraki güncellemede yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

Hem eğleneceğiniz hem de zeka egzersizi yapacağınız bu oyununu oynarken beyniniz ısınacak.

IOS Cihazlar için download linki: http://apple.co/2r9mRz2

Android Cihazlar için download linki: http://bit.ly/2q3rHxN

Ortak download linki: http://eflatunyazilim.com/optic.aspx

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz