Ana Sayfa Teknoloji Emekliye 50 Bin Lira Kredi PTT İş Yerlerinde Nakit Hazır Kampanyası’nda Sunuluyor!

Emekliye 50 Bin Lira Kredi PTT İş Yerlerinde Nakit Hazır Kampanyası’nda Sunuluyor!

PTT’den maaş alan emekli vatandaşlar, krediye ihtiyaç duyduklarında başka bankalara müracaat etmek zorunda kalmayacaklar. PTT, Odeabank ile iş birliği içerisine girerek Nakit Hazır Kredi kampanyasını emekli müşterileri için kendi iş yerlerinden de vermeye başladı.

PTT’den maaşını alan emekli müşteriler kredi kampanyası kapsamında 50 bin Türk Lirası’na kadar finansman edinme imkanına kavuşmaktadırlar. Edinilen kredi tutarı minimum bin Türk Lirası olabilmektedir. Bin lira ila 50 bin lira aralığında kredi tercihi emekli müşteriye bırakılmıştır. PTT’den emekli maaşını alan vatandaşımız, çektiği krediyi 48 ay vadede geri ödeyebilecektir.

PTT ile Odeabank iş birliğinde sunulan kredi kapsamında emekli müşterilere aylık yüzde 1,85 faiz oranından likidite imkanı sunulmaktadır. Bahse konu faiz oranı emekli müşterinin kullandığı kredi tutarına göre yahut tercih ettiği vade dilimine göre değişkenlik göstermeyip, aylık yüzde 1,85 seviyesinde sabittir. Ayrıca müşterilerden bir defaya mahsus olmak üzere kredi tahsis ücreti talep edilmektedir. Bu ücret peşin olarak kredi kullanımı sırasında müşteriden kesilmektedir. Kullanılan kredi tutarının binde beşi seviyesinde olan kredi tahsis ücreti, dosya masrafı olarak da bilinmektedir.

PTT Emekli Kredisi Hesaplaması!

PTT emekli müşterisi kampanya kapsamında bin lira kredi edinirse; borcunu 12 ayda 96 lira taksitlerle, 24 ay vadede 54 lira taksitlerle, 36 ay vadede 41 lira taksitlerle ya da 48 ayda 34 lira taksitlerle geri ödeme imkanına kavuşabilmektedir.

PTT’den emekli maaşını alan vatandaş 5.000 TL kredi kullandığında; borcunun geri ödemesini 12 ay vadede 479 TL taksit ödemeleri ile, 24 ay vadede 271 TL taksit ödemeleri ile, 36 ay vadede 203 TL taksit ödemeleri ile ya da 48 ay vadede aylık 170 TL taksit ödemeleri ile yapabilmektedir. Emekli kredi başvurusu için PTT’ye kimlikle müracaat etmek yeterlidir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz