Ana Sayfa Android Zenfone 3 Max Kullanıcılarına Müjde

Zenfone 3 Max Kullanıcılarına Müjde

Asus firması Tayvan menşeli ve başarılı bir bilgisayar ve donanım üretici konumunda ve geçtiğimiz senelerde akıllı cihazlar piyasasına da hızlı bir giriş yaparak adından söz ettirmeyi başardı. Önceki sene kullanıma sunduğu Zenfone 3 Max modeli ile kullancıların takdirini kazanan firma piyasaya sürülen telfonlarını sürekli geliştirmeye devam ediyor ve yaptığı son yenilik ise Android 7.1.1 Nougat sürümüne cihazı yükseltmek. Kullanıcılara yaptığı bu süpriz ile onlar ıoldukça sevindirmeyi başardılar.

Asus’un amiral gemisi olan Zenfone serisi konusunda iddialı olan şirket yayınladığı işletim sistemi güncellemesi ile gündemdeki yerini korudu. Geçen sene 4100 mAh’lik bataryasıyla beğeni toplayan Zenfone 3 max modeli için önceki ay bir güncelleme sunmasına rağmen aradan 1 ay geçmeden yeni bir büyük güncelleme ile kullancılarını şaşırtmayı başardılar.

Zenfone 3 Max için, önceki ayda yapılan güncellemede Power Master uygulamasını kullanıcılarla buluşturmuştu. Son güncelleme ile  artık Android’in son sürümünü kullananilecek olan kullanıcıların Asus’a olan güveni artmış durumda.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz