Ana Sayfa Teknoloji En Çok Kullanılan Server Markaları

En Çok Kullanılan Server Markaları

En Çok Kullanılan Server Markaları

Server markaları, sunucuların performansını direkt olarak etkileyen, en önemli detaylardan biridir. Günümüzde sunucu anlamında en çok tercih edilen 3 marka bulunmaktadır. Bunlar Hpe, Dell ve Lenovo olmaktadır. Hangi sunucunun sizin için ideal olduğuna, sunucu ve marka özelliklerine göre karar verebilirsiniz.

Lenovo Sunucu

Lenovo sunucu modelleri, günümüzde en çok tercih edilen sunucu markalarından biri olmaktadır. Lenovot sunucu modelleri, bilgisayar modellerinden daha fazla talep gören donanımlar olmuştur. Özellikle müşteri memnuniyetinin yüksek olması ve satın aldıktan sonra kullanıcılara verilen destek gibi birçok unsur, Lenovo sunucu modellerini diğer sunucu çeşitlerinden ayırmaktadır. Özellikle hız ve güvenlik bakımından tüm Lenovo sunucular testlerden geçmektedir. Özellikle sorun çıkma riskinin daha yüksek olduğu mail ya da depolama alanlarında, müşterisine en hızlı yanıtı veren markalardan biri olduğu için kurumsal anlamda şirketlere kazanç sağlamaktadır. Olası problemler sebebiyle hem maddi hem de manevi açısından şirketler kayıp yaşayabilir. Lenovo sunucu modellerinin tamamı, bu durumu engellemek için özel olarak dizayn edilmiştir. Kurumsal IT olarak sitemiz üzerinden birçok Lenovo sunucu modelini, en güvenilir ve uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Hpe Sunucu

Hpe sunucu modelleri özellikle fiyat ve performans açısından avantajlı olması ile tercih edilmektedir. Uzun süreli kullanımlarda bile performanslarının düşmemesi ve kullanıcılarını yarı yolda bırakmamaları sebebiyle tercih edilen Hpe sunucu modelleri; genel olarak farklı büyüklükteki işletmeler için tercih edilmektedir. Farklı kapasitelerde üretilen Hpe sunucu modelleri, satış sonrası desteğin yanı sıra sunucu bakım desteği de sağlamaktadır.  Hpe sunucu modelleri özel olarak personel takip, muhasebe, stok durumları ve dosya paylaşımı gibi detaylarda hızlı ve güvenli şekilde işlem yapmaya destek olmaktadır. Bu sayede hızlı bir depolama alanı oluşturma özelliğine de sahiptir.  Bu noktada özellikle birden fazla dosyaya hızlı bir şekilde erişme avantajı sayesinde bulut depolama, dosyaları çalıştırma, transfer etme gibi tüm işlemler oldukça hızlı, güvenli ve kolay şekilde yapılabilmektedir. Büyük işletmeler için özel olarak dizayn edilmiş olan Hpe sunucu çeşitlerine göz atarak sizin için en uygun sunucu modelleri için araştırma yapabilirsiniz. Bu detayların yanı sıra server çeşitleri için kabin seçimi de oldukça önem teşkil etmektedir. Voltaj ve havalandırma hususunda başarılı olan server kabinlerinin tercih edilmesi gerekmektedir. Sitemiz üzerinden, sizin için en uygun Hpe server modellerini Kurumsal IT güvencesi ile satın alabilirsiniz.

Dell Sunucu

Dell sunucu modelleri de en çok tercih edilen sunucu modelleri arasında bulunmaktadır. Dell sunucu çeşitleri hem oldukça köklü bir firma olmaları ile hem de farklı amaçlara hizmet etmesi ile ön plana çıkmaktadır. Kurumsal anlamda farklı amaçlara hizmet etmek üzere tasarlanmış olan sunucu modelleri arasından sizin için en uygununu sitemiz üzerinden bulabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz