Ana Sayfa Teknoloji ING Mini Kredi İle Günlük 5,5 Lira Geri Ödemeli 5 Bin Lira...

ING Mini Kredi İle Günlük 5,5 Lira Geri Ödemeli 5 Bin Lira Kredi

Kredi kullanırken tercih edilecek vade dilimi ile birlikte alınacak finansmanın meblağının tayin edilmesi de kritik önem arz etmektedir. Zira, kredi olarak kullanılan her 1 liranın müşteriye maliyeti vade ile düşünüldüğünde 2 liraya kadar olabilmektedir. Düşük tutarlı kredi ihtiyacı olan ve buna rağmen yüksek tutarlı ihtiyaç kredilerine maruz kalan müşteriler için ING Bank Mini Kredi önemli bir seçenek konumunda olabilir.

ING Bank, mini kredi kampanyası dahilinde müşterilerine sunduğu 5 bin Türk Lirası’na kadar krediyi, 48 aya kadar vadelendirerek geri ödeme imkanı getirmiştir. Kredi kapsamında 5 bin Türk Lirası kredi edinen ve edindiği krediyi 48 ay vadede bankaya geri ödemek isteyen müşterinin aylık taksitleri 170,02 lira olacaktır. Yani müşterinin geri ödemeleri günlük olarak düşünüldüğünde 6 lirayı dahi bulmamaktadır.

Banka, kredi kapsamında müşterisinden kredi tahsis ücreti talep etmektedir. Kredi tahsis ücreti olarak 5 bin liralık kredi talebi doğrultusunda müşteriden 25 lira tahsilat yapılacaktır. Bu meblağ bir defaya mahsusu olmak üzere, kredi kullandırımı sırasında peşin olarak müşteriden tahsil edilecektir.

ING Mini Kredi Hesaplama Örnekleri

ING Bank mini kredi dahilinde bankadan 4 bin 500 Türk Lirası alarak bankaya geri ödemelerini 48 ay vadede yapmak isteyen müşterinin taksitleri ise aylık 153 lira olacaktır. Yani müşterinin geri ödemelerini gerçekleştirebilmek için günlük takribi 5 Türk Lirası ayırması yeterli olacaktır.

ING Bank mini kredi kapsamında edinilebilecek minimum kredi tutarı banka tarafından bin 500 lira olarak belirlenmiştir. Kredi kampanyası dahilinde edinilebilecek azami tutar ise 5 bin lira olabilmektedir. ING mini kredi başvurusu bankanın şubelerinden yapılabildiği gibi, bankanın resmi internet sitesi aracılığı ile de gerçekleştirilebilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz