Ana Sayfa Teknoloji Günün Teknolojisine Anında Ulaşın

Günün Teknolojisine Anında Ulaşın

Dünyada teknoloji alanında meydana gelen gelişmeleri güncel olarak sizlere sunan teknolojihaberim.net sitesi ile sizler de teknoloji alanındaki gelişmeleri yakından takip edebilirsiniz.

Teknoloji merakı olan bir çok insan bu ihtiyaçlarını karşılamak için onlarca siteyi takip etmek zorunda kalmaktadırlar. Takip ettikleri sitelerin bir müddet sonra güncel bilgi paylaşmamaları onları yeni site arayışlarına itmektedir. Bu tür sorunlarınızı bilen ve sizin bu konudaki ihtiyaçlarınızı çok iyi anlayan teknolojihaberim.net bu alandaki tüm ihtiyaçlarınıza çözüm olacaktır.

Teknoloji haberleri alanında meydana gelen gelişmelerden birisi de bilgisayar donanımları sektöründe olmuştur.

Acer Nitro 5 isimli yeni dizüstü bilgisayar, güçlü özellikleri uygun fiyata sunmasıyla dikkat çekecek.

Bildiğiniz gibi dizüstü bilgisayarları bir yerden başka bir yere taşımak çok kolay oluyor. Masaüstü PC’lere göre bu yönüyle daha kullanışlı olan dizüstü bilgisayarlar performans olarak da güçlü olduklarında tabiri  caizse tadından yenmiyor. Acer Nitro 5 dizüstü bilgisayarını da bunlara bir örnek olarak gösterebiliriz.Acer, Nitro 5 dizüstü bilgisayarının ne gibi özelliklere sahip olduğunu açıkladı. Ürünün gerçekten de son derece muazzam özelliklere sahip olduğu ortaya çıktı. Bu özellikleri sizlere aktaracak olursak;

Acer Nitro 5’in ekranı standart dizüstü bilgisayar ekran boyutu olan 15.6inch boyutunda ve bunun yanında Full HD çözünürlüğe sahip. Üründe hem USB 3.0 hem de USB 2.0 bağlantıları yer alıyor.Cihazın işlemci ve grafik kart özellikleri olarak ise iki farklı seçenek sunduğunu belirtelim. İsterseniz AMD işlemcili ve grafik kartlı, isterseniz de Intel işlemcili  ve Nvidia grafik kartlı Nitro 5’i tercih edebiliyorsunuz. AMD sistemi tercih ederseniz AMD FX, A10 gibi işlemcilerin yanında Rx 550’ye, diğer sistemi seçerseniz de 7.nesil i5 ve i7 işlemcilere ve bunun yanında Gtx 1050 Ti grafik kartına sahip oluyorsunuz.  32 GB RAM donanımı da sizleri bekliyor.

Cihazın tasarımsal yönü de son derece güçlü. Ürün kırmızı led ışıklarla süslenmiş, siyah renkte ve oldukça güzel bir görünüme sahip. Ürünün fiyatının ise 2800 TL dolaylarında olacağını belirtelim.

Haberin devamı, tüm bilgisayar donanımları gelişmeleri ve tüm teknoloji haberleri hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilmek için sizleri www.teknolojihaberim.net sitesine davet ediyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz