Ana Sayfa İnternet İsimli Kolye Modelleri

İsimli Kolye Modelleri

İsimli Kolye Modelleri

Birçok farklı tasarım ve modeli bulunan isimli kolye çeşitleri ile tüm sevdiğiniz insanları mutlu edebilirsiniz. Sevdiklerini isimli  gümüş kolye hediyesini boynunda taşıdığı her an sizi hatırlayacaktır. İsimli kolyeler sevginizi göstermenin oldukça şık ve zarif bir yoludur. Birbirinden şık ve zarif kolyeler sevdiklerinizin isimleri ile bir araya geliyor ve unutulmaz bir hatıra ortaya çıkıyor. Kolyelere istediğiniz uzunluk ve şekil özellikleri ekleyebilir ve yazdırabilirsiniz. İsimli kolyelerde klasik modeller daha çok tercih edilirken sonsuzluk işareti içeresine yerleştirilen isimli kolyeler de oldukça tercih edilmektedir. Farklı birçok model ve tasarım ile dilediğiniz ismi yazdırabilir ve sevdikleriniz için unutulmaz bir hatıra yaptırabilirsiniz. Kişiye özel tasarımlara sahip İsimli Tarih Yazılı Gümüş Kolye ürünlerine sitemizden göz atabilirsiniz.

İsimli Kolye Modelleri

İsimli Gümüş Kolye

Kadınların olmazsa olmazlarından ve bir kolyeden çok daha fazlası olan isimli gümüş kolye ürünleri gümüş işlemedir. Bazı kolyeler değerli taşlarla da süslenmektedir. Özel ustalık ve deneyimle üretilmektedir. İsterseniz isimlerinizin baş harflerini isterseniz de tam isimleri yazdırabilirsiniz. Kadın günlük yaşamlarında ve özel davetlerde vazgeçilmez bir aksesuar haline gelmiştir. İsimli kolye ürünleri değerli taşların kullanılması ile daha ışıltılı bir görünüme kavuşmaktadır. İnce bir ustalıkla görsel bir şölen dönüşür. Hayatınızdaki en değerli isimler kolyelere taşınıyor ve unutulmaz bir hatıra haline geliyor.

İsimli Kolye Modelleri

İsimli Kolye Modelleri

İsimli kolye çeşitleri genel olarak gümüş ve altın madenlerinden üretilmektedir. Bu modeller ayrıca değerli taşlarla süslenebilmekte ve görsel bir şölen ortaya çıkmaktadır. İsimli köyle ürünlerine harf, kalp, kanat ve nazar boncuğu gibi birçok figür ayrıntılar eklenerek daha estetik bir hale getirilmektedir. Hür türlü kıyafet ile kombin yapılabilir ve sevdiğiniz isimleri boynunuzda taşıyabilirsiniz. İsimli kolye modelleri klasik modellerin yanı sıra isteğe özel olarak da tasarlanabilmektedir. Klasik modeller ise sonsuzluk işareti içerisinde isimli gümüş kolye, sadece baş harften oluşan kolye, düz tek isim veya çift isimden oluşan kolye ve isimli bebek iğnesi şeklinde tasarlanmış kolyelerdir. Tüm bunların dışında farklı şekiller içerisine yerleştirilmiş ve değişik figürlerle süslenmiş İsimli Oyma Gümüş Kolye ürünleri de bulunmaktadır. Dilerseniz kendi istediğiniz tasarıma sahip isimli kolyenizi de yaptırabilirsiniz.

İsimli kolye alabileceğiniz siteler:

https://www.n11.com/arama?q=isimli+kolye

https://www.altinbas.com/isim-kolye

https://www.aniyuzuk.com › Kolye › Kadın Kolye

www.caddegumus.com › Kadın Kolye

https://www.indigotaki.com › > Tüm Kategoriler

https://www.turkstyleshop.com › İsimli Takılar

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz