Ana Sayfa Apple Mac Tubidy Nedir?

Tubidy Nedir?

Son zamanlarda trend bir uygulama olan Tubidy nedir? Youtube da bir müzik ile karşılaştınız ve çok hoşunuza gitti ya da daha önce bir radyo kanalında kulaklarınıza hoş seda bırakan bir şarkı ile karşılaştınız ve bu şarkıyı hep dinlemek telefonunuzda, bilgisayarınızda ya da tabletinize indirmek istediniz ama bu sizi çok uğraştıracaktır. Ya da bulduğunuz programlar akıllı cihazlarınızı bozacak korsan yazılımlarla doludur. İşte Tubidy sizi bu sıkıntılardan kurtararak Youtube de dinlediğiniz bütün şarkıları indirebilme olanağı sunuyor. Programın güvenilir olması ve güçlü bir alt yapıya sahip olması sürekli güncel olması son iki yılda kullanıcı sayısını artırarak alanında rakiplerini geride bırakmıştır. Dinlediğiniz müziğin türü ne olursa olsun ve hangi şarkıcıyı dinlemek isterseniz isteyin yeni ve eski şarkılarına çok rahat bir şekilde indirme olanağı sunuyor. Yabancı bir pop müzik, müzikli bir yemek için klasik müzik, manevi dünyanız için tasavvuf müzik Tubidy mp3 formatında rahat bir şekilde telefonlarınıza, bilgisayarlarınıza ve tabletlerinize indirebilir ve doya doya dinleyebilirsiniz.

Tubidy İndirme Linki: https://www.tamindir.com/ios/tubidy/

Tubidy Nasıl Kullanılır?

Tubidy kullanmaya başlamayan herkesin merak ettiği konuların başında Tubidy nasıl kullanır sorusunun cevabıdır. Tubidy kullanılması çok basit bir uygulamadır. Bu uygulamayı wep üzerinden kullanabileceğiniz gibi akıllı telefonlarınıza ve tabletlerinize indirerek kullanabilirsiniz. Uygulamayı cihazınıza indirdikten sonra üye olarak kolay bir şekilde sevdiğiniz şarkıcıların müziklerini kolay bir şekilde indirebilirsiniz. Tubidy uygulamasını kullanacağınız cihaz için kullanımı her cihaz şiçin farklıdır.

Bugün mobil ve adroide uygulamalarında Tubidy kullanmak kolaydır. Tubidy müzik nasıl indirilir sorusu aklınıza gelebilir. Bu adroide telefonunuza bir uygulama indirmek kadar kolaydır. Play storeye girilerek uygulama bulunulur ve indir butonuyla telefonunuza kolayca indirebilirsiniz. Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra Youtube dinlediğiniz bir şarkının ismini yazarak şarkıyı ister dinleyebilir isterseniz kolayca indirebilirsiniz. Şarkıyı indirdikten sonra çevrim dışı olarak dinlemeye devam edebilirsiniz. Ama aynı şeyi İOS kullanan İphone için söylemek doğru değildir. Peki, İphone Tubidy müzik nasıl indirilir? İphone’de de tıpkı diğer cihazlar gibi bir stor mağazası vardır. Apple Storeye girilerek arama kısmına Tubidy yazılır ve en üstteki uygulama telefona indirilir. Daha sonra ekrana inene uygulamaya gidilerek ücretsiz üye olunur. Üye olunduktan sonra kullanıcı adını ve şifre girilerek uygulamaya girilir. Uygulamada arama butonuna istediğiniz sanatçının ister yeni ister eski şarkılarının isimleri yazılır. Tubidy size şarkının formatlarını alt alta dizecektir. Orada ister dinleyebilir isterseniz İphone telefonlarınızı mp3 olarak indirebilirsiniz.

 

tubidy mobi nedir

Tubidy Yeni Sürüm Güncelleme

Teknoloji sürekli gelişmekte ve çıkan uygulamalarda aynı gelişime ayak uydurmaktadır. Tubidy de bu uygulamaların başında gelmektedir. Tubidy eski sürümünü kullanan birçok kullanıcı son zamanlarda Tubidy arama yapmıyor şikâyetlerinde bulunmaktadır. Bunun nedeni eski sürümünün güncellenmemesidir. Tubidy yeni sürüm güncellemesi yapmak çok kolaydır. Apple Store ve Play Store’ye giderek uygulama bulunularak güncelleme yapılır ve yeni sürümü yüklenmiş olur. Müzik keyfinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

https://tubidy.mobi/

Tubidy Nasıl Türkçe Yapılır?

Yabancılar tarafından yapılan birçok uygulamada maalesef Türkçe dil desteği bulunmamaktadır. Bunun temel nedeni pazarlama stratejisidir. Uygulama yapıcalar genellikle pazar payı ve kullanıcı sayısı fazla olacağını düşündüğü ülkelerin dil desteklerini yapar. Tubidy uygulaması da bu şekilde hareket etmektedir. Uygulama yazıcıları ülkemizde çok kullanıcı olmayacağını düşünerekten Türkçe fil desteği koymamışlardır maalesef. Bundan dolayı Tubidy Türkçe olarak kullanılamamaktadır. Türkçe dil desteği olmadığı için müzik severler bu uygulamayı kullanmaktan vazgeçmemelidir. Piyasada güvenilir müzik dinleme ve indirme uygulamaları çok kısıtlıdır. Bundan dolayı az birkaç İngilizce kelime bilerek Tubidy çok kolay bir şekilde kullanılabilir. Tubidy kullanmaya başladıktan bir süre sonra alışkanlık haline gelir ve İngilizce bilmeden kolayca kullanılabilir. Tubidy sadece müzik değil aynı zamanda video da izlene bilen bir uygulamadır.

Tubidy akıllı telefonlarda müzik dinlememizi kolaylaştırdığı gibi sağlık problemlerine de sebebiyet verebilir. Çünkü telefonlarda bu uygulamayı kullandığımızda kulaklıkla müzik dinlemiş olacağız. Kulaklıkla müzik dinlemek özellikle yüksek sesle dinlemek ilerleyen zamanlarda işitme duyularımızda ciddi sağlık sorunlarına sebep olur bu konuda çok dikkat etmemiz gerekmektedir. Bazı insanlar bu uyarılara şiddetle karşı çıkarlar. Çünkü yıllarca yüksek sesle ve kulaklıkla müzik dinlediklerini ama bir sorunla karşılaşmadıklarını iddia ederler. Oysa uzmanlar sağlık sorunlarının ilerleyen zamanlarda ortaya çıktığını ve bir anda olmadığını zamana yayılarak kendini gösterdiğini söylerler. Yüksek sesle müzik dinlemek keyifli olabilir ama bu ilerleyen yaşlarda işitme kaybınıza sebep olabilir. Bunun bilincinde olan Tubidy kullanıcılarını uyarma gereğinde bulunmuştur.

tubidy indirme linki

Tubidy Kullanmanın faydaları

Tubidy birçok müziği çok kısa ve zahmetsizce ücretsiz indirmenizi sağlamaktadır. Bu sebeple birçok insan tubidyi kullanmaktadır. Tubidy kullanmak her an yeni çıkan müziklerden haberdar olmanızı sağlar. Bu yeni çıkan şarkılar vb. türden içerikler ücretsiz bir şekilde her platforma indirebilirsiniz. Her cihazda desteklenmekte olan tubidynin bir diğer faydası ise insanların indirdikleri müziklerin kalitesidir. İndirilen müzikler veya dosyalar kaliteli ve güzel sesli içeriklerdir. Bu sayede hem düşük boyutlu hem de kaliteli müziğin keyfini sürebilirsiniz. Bunun dışında bir diğer ayrıcalığı indirilen dosyanın cihaza zarar vermemesidir. Bazı dosyalarda bulunan virüsler cihazda sorunlara yol açabilmektedir. Tubidy sitesinde ise bu tür sorunlar ortadan kaldırılmıştır. Bütün virüslerden arınmış ir şekilde insanların indirme ve izlemesine sunulmakta olan bu dosyalar hem düşük boyutlu hem de kalitelidir.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz