Ana Sayfa Genel Kabinde Eray Duşakabin Farkı

Kabinde Eray Duşakabin Farkı

Kabin dünyasının şık, zarif ve estetik tasarım ürünlerini bir araya getiren Eray Duşakabin, rakiplerini geride bıraktı. Duşakabin Ankara sektörüne yeni bir anlayış getiren firma, yeni ve güncel model seçenekleriyle tercih sıralamasında üst sıralara çıkmaya başladı. Deneyimli eleman kadrosuyla hizmet vermeye devam eden firma, ölçü alma, üretim, montaj ve servis konusunda çözüm üretiyor.

 

Renk ve trend bakımından aradığınız çeşitleri bir araya getiren firma, banyo anlayışınızı değiştiriyor. Deneyimli eleman kadrosuyla istediğiniz zaman istediğiniz adrese hizmet taşıyan firma, yedek parçalı servis hizmeti sunuyor. Banyonuzun dekorunu tasarlamadan önce, duşakabin konusunda doğru karar vermelisiniz. Firmanın kataloğunda aradığınız bütün modeller ve renkler bir arada bulunuyor.

 

İstediğiniz Modeli Sipariş Edebilirsiniz

 

Banyo kategorisinde sadece küvet kısmını sipariş edebilirsiniz. Firma, duşakabinleri küvetli ve küvetsiz bir şekilde satıyor. Mika modellerin yanı sıra damperli modeller, güvenli ve kullanışlı özelliklere sahip. Buzlu cam özelliğine sahip mika ürünler, kullanım kalitesi bakımından oldukça kaliteli. Camlı ürünlerin damperli olması nedeniyle, kırılma anında dağılma meydana gelmemektedir. Bu nedenle camlı ürünlerde damperli modeller oldukça güvenlidir. Firma, banyonuzun şekline uygun şekilde ürün tasarlıyor.

 

Banyonuzun Dolabıyla ve Fayansıyla Uyumlu modeller Bir Arada

 

Banyo fayans rengi ve modeli, duşakabin modelleriyle uyumlu olduğu zaman, banyonuz daha güzel olacaktır. Tercih yaparken duşakabin fiyatları kategorisinde model farklılığına dikkat edilmelidir. Yeni modellerle kataloğunu zenginleştiren duşakabin fiyatları Ankara sektörü banyo kültürünüze yeni bir anlayış getiriyor. Eray Duşakabinleriyle bu değişimi yakalayabilirsiniz.

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz