Ana Sayfa Mobil Kullanışlı ve Ücretsiz iPhone Uygulamaları

Kullanışlı ve Ücretsiz iPhone Uygulamaları

İOS iPhone 6 plus

Kaçırmamanız gereken 6 ücretsiz iPhone uygulaması

İçerisinde bir milyondan fazla uygulamanın bulunduğu App Store’da en iyi, en kullanışlı ve mutlaka sahip olmanız gereken uygulamaları bulabilmek biraz zorlayıcı bir süreç.
Sizler için hazırladığımız bu mobil uygulama vitrininde oyun, üretkenlik, medya ve finans gibi konularda en iyi 21 uygulamayı bulabilirsiniz.

Umano

umano

Okumak için çok mu meşgulsünüz? Eğer yeterli derecede İngilizceniz varsa dünyanın en yeni haberlerini ve en iyi blog yazarları tarafından kaleme alınan makaleleri dinleyebilirsiniz.
Tüm seslendirmeler İngilizce olarak profesyonel ses aktörleri tarafından yapılmaktadır ve ister çalışırken, isterseniz antrenman ve spor sırasında, isterseniz de yemek yaparken yani internet bağlantınızın olduğu her anda dinleyebilirsiniz.

Level Money

Tekno Dünya Tekno Plato

Bir çok mobil finans uygulaması telefonunuzu ekonomik anlamsız bilgi çöplüğüne çevirirken, Level Money yani para seviyesi, mevcut bütçenizden ne kadar harcama yapmış olduğunuzu, geriye ne kadar paranızın kaldığı gibi önemli bilgileri depolar. Yapmanız gereken sadece bankanız ile Level Money’i entegre etmek ve uygulamanın sizin için bütçe kontrolü yapmasını izlemek.

Toshl

Tekno Dünya Tekno Plato

Toshl son derece kolay ve profesyonel bir finansal yönetim uygulaması. Onun sayesinde tüm gelir ve giderlerinizi kontrol altına alabilir, ödemelerinizi organize edebilir ve de bütçenizi yönetebilirsiniz.
Dünyaca ünlü haber ajansı New York Times’a göre “tüm mobil finans uygulamaları içerisinde yanılmayan tek uygulama”

POP

Tekno Dünya Tekno Plato

Herhangi bir IOS uygulaması fikriniz mi var ? POP bu fikriniz için en hızlı prototip hazırlayabileceğiniz tek uygulama. Sadece aklınızdaki fikri uygulamanın size ekranda verdiği kağıda çizin ve çizimlerinizin resmini alın. Ve son olarak da ekran üzerindeki her görüntü için bir link oluşturun. Bu sayede sadece dakikalar içerisinde uygulamanızın çalışan bir prototipine sahip olabilirsiniz.

Frontback

Tekno Dünya Tekno Plato

Kelime anlamı “ ön-arka ” olan Frontback eşsiz bir fotoğraf değiştirme uygulamasıdır. Yapmanız gereken tek şey, ön kameranız ile bir, arka kameranız ile de bir fotoğraf çekmek ve bunları profesyonelce birbirine karıştırmak. Ortaya çıkan son derece keyifli ve eğlenceli fotoğrafları da arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Momentage

Tekno Dünya Tekno Plato

Momentage ile tüm deneyimlerinizi video ve görseller ile etrafınızla paylaşabilirsiniz. Sürükle bırak sistemi ile çalışan bu uyguluma aynı post üzerinde fotoğraf, video ve ses dosyalarınızı birleştirmenize ve hikayelerinizi interaktif olarak anlatmanıza olanak vermektedir. Ardından tek dokunuşla oluşturduğunuz anılarınızı aile ve arkadaşlarınızla rahatlıkla paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz