Ana Sayfa Bilim Teknik Mad Science Nedir?

Mad Science Nedir?

mad science

Mad Science, çocuklara yönelik olup; eğlenceli, uygulamalı bilim alanlarında programlar sunan; güvenilir ve güçlü etkinliklerdir. Eğlenceli bilim etkinlikleri markası olarak, aileler, çocuklar, eğitimciler ve topluluk liderleri tarafından tanınan hizmetlerdir.

Mad Science dünya genelinde yaygındır. Günümüzde 200 adedi ABD ile Kanada olmak üzere, Türkiye dahil 24 farklı ülkede Mad Science hizmeti verilmektedir. Ortalama 200 saatlik etkileşimli bilim etkinlik programları ile 2.000 adet bilim içerikli deneysel uygulamalara sahiptir. Uygulamalar ile söz konusu bilgi ve birikimler, özel programlar vasıtasıyla 3-12 yaş arası çocuklara sunulmaktadır. Mad Science hizmetleri, aynı zamanda her yıl dünya genelinde çeşitli ödüllere lâyık görülmektedir.

Mad Science Türkiye ve Mad Science Hizmetleri

Türkiye’de 17 Nisan 2006 tarihinde, İstanbul‘da ilk Franchisee ofisi açılarak hizmet sunulmaya başlanmıştır. Hâlen ana okullarımız dahil farklı yerlerde Mad Science Türkiye çatısı altında hizmetler verilmeye devam edilmektedir. Bu programı Yetenekli Eller Anaokulu Bakorköy’de uygulamaktadır, bigi için ilgili sayfayı ziyaret edebilirsiniz: https://yeteneklieller.com.tr/mad-science-programi/

Hizmetlerimizde, amacımız; bilim kültürünü ve bilim iletişimini toplumun çok daha geniş kesimlerine yaymaktır. Bu sayede, çocukların bilime olan ilgisini arttırmaktır. Çocuklarda özel becerilerin gelişimine destek olmak, çocukları tüm bilim alanlarında kariyer yapmaya özendirmek; en temel amaçlardandır. Böylece, hayat boyu çevrelerini daha akılcı gözlerle inceleyecek ve de sorgulayacaklardır. Bakmakla görmek arasındaki farkı, öğreneceklerdir.

Eğlenceli etkinlik programları hizmetlerimiz, 5 ana kategoriye ayrılmıştır:

  • İlköğretim Atölye Programları
  • Okul Öncesi Atölye Programları
  • Yaz Okulu Etkinlikleri
  • Doğum Günü Partileri
  • Toplu Gösteriler ve Show Programları

Daha fazla eğitim kategorisi ve bilgi için Yetenekli Eller Anaokulu web sitesini ziyaret edebilirsiniz: yeteneklieller.com.tr

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz