Ana Sayfa Donanım Oyunlar Plantronics kalitesiyle daha keyifli Plantronics’in yeni oyun kulaklığı RIG 400 PC...

Oyunlar Plantronics kalitesiyle daha keyifli Plantronics’in yeni oyun kulaklığı RIG 400 PC ile benzersiz ses kalitesi

Bir oyunun grafiği veya hikayesi o oyundan keyif almanızı garanti etmez. Oyuncular için tüm bu detayların yanında oyunun sesleri de önemlidir. Plantronics bu konuda oyun severlerin bütün soru işaretlerini ortadan kaldırıyor. Piyasadaki çoğu kulaklıktan birçok özelliği ile sıyrılan Plantronics RIG serisi ile oyunlarda yepyeni bir deneyime hazır olun.

 

Oyun kategorisinde ürün gamını artıran Plantronics, son olarak beklenen RIG 400 PC’ü de satışa çıkardı. Bilgisayar özelinde tasarlanan kulaklık, özellikle bilgisayar oyunlarında uzun süre vakit geçirenlerin vazgeçemediklerinden olacak. Tasarımı, ses kalitesi gibi tüm teknik detayları titiz çalışma sonucunda RIG 400 PC’e yansıtan Plantronics, böylelikle RIG serisine yeni bir oyuncu eklemiş oldu.

Oyunlar artık çok daha gerçekçi

Kulaklık kullanımında odaklanmayı ön planda tutan Plantronics, yapısal olarak birden fazla detayı tek bir kulaklıkta toplamak için yoğun bir AR-GE dönemi geçirdi. Oyuncuları uzun süreli kullanımda rahat ettirecek ergonomik bir tasarıma sahip olan RIG 400 PC, aynı zamanda oyunlardaki en küçük detayları bile yüksek ses kalitesiyle sağlıyor. Gerçekçi seslerle oyunlarda avantaj sağlayan Plantronics, RIG 400 PC modeliyle oyun severlerin dünyasına benzersiz bir giriş yapıyor. RIG 400 PC uzun kablo avantajıyla da oyun oynarken hareket alanınızı genişletiyor. Oyun severlerin yeni gözdesi olacak RIG 400 PC kulaklıklara Hepsiburada.com ve D&R mağazalarından ulaşabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz