Ana Sayfa İncelemeler Passolig Banka Kartı

Passolig Banka Kartı

Artık taraftarı olduğunuz takıma ekstra destek verecekseniz. !

Passolig Banka Kartı bir banka kartı olmasının yanında , stadyuma giriş kartıdır. Passolig banka kartı sayesinde artık para taşıyıp, güvende tutma sorunundan kurtulacaksınız. Tüm alışverişlerinizde nakit para yerine geçen banka kartınızla alışverişlerinizde zahmetten kurtulacaksınız. Bunun yanında tuttuğunuz takıma katkıda sağlamış olacaksınız.

Passolig Banka Kartı ile alışverişleriniz hızlı, güvenli ve size özel kampanyaları ile daha kazançlı.

Passolig Banka Kartınızı para yerine kullanarak yurt içi ve yurt dışı her yerde alışveriş yapabilirsiniz. Yaptığınız tüm işlemler, Passolig hesabınıza anında yansır ve işlemlerinizi anlık olarak takip edebilirsiniz.

passolig banka kartý

Passolig Banka Kartı ile yurt içi ve yurt dışı tüm ATM’lerden para çekebilirsiniz.

Passolig Banka Kartını anlaşmalı şehirlerde ulaşımda da kullanabilirsiniz. Şehir içi ulaşımlarınızda Passolig Banka Kartı dışında ekstra bir karta ihtiyaç duymazsınız.

 

Para Yükleme

Passolig Banka Kartınıza aşağıdaki noktalardan kolayca para yükleyebilirsiniz;

passo.com.tr

PTT Şubeleri

PTTMatikler

N’Kolay İşyerleri

Bankalardaki hesaplarınızdan EFT yaparak

Akbank ATM’leri

Vakıfbank ATM’leri

N’Kolay İşlem Merkezleri

Passolig Banka Kartı ile ilgili merak ettiğiniz diğer her şey için 0 (850) 724 33 44 Passolig İletişim Merkezi’ni arayabilirsiniz.

 

PTT Şubelerinden Nasıl Yükleme Yapabilirim?

 

Size en yakın PTT Şubesindeki gişelerden TC Kimlik numaranızı ve yükleme yapmak istediğiniz tutarı iletin.

 

PTTMatiklerden Nasıl Yükleme Yapabilirim?

 

Kartsız işlemler için GİRİŞ tuşuna basın.

Anlaşmalı Banka İşlemlerinden, Aktifbank’ı seçin.

Açılan menüden, Passolig Karta Nakit Yatırma’yı tıklayın.

TC Kimlik numaranızı girip DEVAM’a basın.

Bu bilgiler onayladıktan sonra yükleme yapmak istediğiniz tutarı girin ve PTTMatik’in para yükleme haznesinden bu tutarı yatırın.

 

EFT ile yükleme nasıl yapabilirim?

 

EFT ile kartınıza para yüklemek için ilgili alanlara aşağıdaki bilgileri yazın;

Banka Adı: “Aktif Bank” seçin

İl: “İstanbul” seçin

Şube: “997-Passolig Şubesi” seçin

Alıcı Adı: “Ad-Soyadınızı” yazın

Hesap Numarası: “Passolig Kart numarası veya TC Kimlik No” yazıp, ödeme tutarını yazarak onaylayın.

N Kolay İşyerleri’nden ve N Kolay İşlem Merkezleri’nden Nasıl Yükleme Yapabilirim?

Passolig Banka Kartınız veya TC Kimlik numaranız ile size en yakın N Kolay İşyeri’ne ya da N Kolay İşlem Merkezi’ne giderek, sadece cep telefonu numaranızı ve yükleme yapmak istediğiniz tutarı girerek işleminizi tamamlayın.

Akbank ATM’lerinden Nasıl Yükleme Yapabilirim?

Size en yakın Akbank ATM’sine gidip “Giriş” tuşuna basın. Diğer banka ödemeleri menüsünden Aktif Bank Ödemeleri butonuna basın. Bir sonraki ekrandaki hatırlatma mesajını, Devam butonuna basarak geçin. Sırasıyla para yatırmak istediğiniz Aktif Bank hesap numaranızı ve TC Kimlik numaranızı ve yatırmak istediğiniz tutarı girin. Bilgilerinizi onaylayıp, ATM’nin para yükleme haznesinden bu tutarı yatırın.

 

Vakıfbank ATM’lerinden Nasıl Yükleme Yapabilirim?

Size en yakın Vakıfbank ATM’sine gidip “Giriş” tuşuna basın. Kartsız işlemler menüsünden Aktif Bank İşlemleri butonuna basın. Yükleme yapmak istediğiniz işlem tipini seçin. Seçtiğiniz işlem tipine göre bir sonraki ekranda, Kart numarası, Hesap Numarası veya IBAN bilgilerinden birini girin. Sırası ile T.C Kimlik numaranızı ve cep telefonunuzu girin ve para yatırma haznesine yükleme tutarı kadar para yerleştirin. Onay ekranından tüm bilgileri onaylayıp, işleminizi onaylayın.

passolig kart

Chip & Pin

Şifrenizi belirleyin, kartınızı güvenle kullanın!

Chip&Pin özelliğine sahip Passolig Banka Kartınız ile yapacağınız alışverişlerde kart şifreniz sorulacaktır. Passolig Banka Kartı şifrenizi 0850 724 33 44 Passolig İletişim Merkezi’nden ya da cep telefonunuzun kısa mesaj kısmına “Şifre” yazıp bir boşluk bırakıp kart numaranızın son 4 hanesini ve bir boşluk daha bırakıp kartınızın arka yüzünde bulunan 3 haneli CVV numarasını yazıp 6033’e göndererek* öğrenebilirsiniz.

Şifrenizi, Passolig İnternet Sitesi‘nden, 0850 724 33 44 Passolig İletişim Merkezi‘nden ve ortak ATM’lerden değiştirebilirsiniz.

Yurt dışı kart kullanımlarınızda Chip&Pin uygulamasına geçen ülkelerde Passolig Banka Kartınızı mevcut şifreniz ile kullanmaya devam edebilirsiniz.

Passolig Banka Kartı şifrenizi unutmanız, kartınızın kaybolması/çalınması gibi iradeniz dışında gerçekleşen durumlarda ya da kartınız ile bilginiz dışında herhangi bir işlem yapıldığını öğrendiğinizde hemen 0850 724 33 44’ü arayarak haber vermeyi unutmayın!

 

İnternetten Alışveriş

Passolig Banka Kartınız ile İnternetten Güvenli Alışveriş Yapabilirsiniz!

Passolig Banka Kartınız ile üye işyerlerinin 3 Kat Güvenli Sistem’i (3D Secure) destekleyen internet sitelerinden güvenle ve hızla online alışveriş yapabilirsiniz. Banka kartınız ile internetten yapacağınız alışverişlerinizde, kartınıza bağlı ana hesabınızda işlem tutarı kadar kullanılabilir bakiyeniz olmalıdır.

3 Kat Güvenli Sistem (3D Secure) Nasıl Çalışır?

3D Secure, Visa ve Mastercard tarafından internet üzerinden banka kartı, bireysel kredi kartı veya ön ödemeli kart ile yapılan alışverişlerin güvenliğinin arttırılması amacıyla geliştirilen bir sistemdir. İnternet üzerinden banka kartı, bireysel kredi kartı veya ön ödemeli kart ile yaptığınız işlemlerde, 3D Secure ile ödeme şeklini seçerek cep telefonunuza ulaşan SMS doğrulama şifresini girerek daha güvenli bir şekilde işlemlerinizi sonuçlandırabilirsiniz.

 

Ödeme anında kart ve ödeme bilgilerini doldurmanız istenir.

‘Gönder’ butonunu tıkladığınızda; sistem kart bilgilerinizi kontrol eder ve tek kullanımlık alışveriş şifresini cep telefonunuza SMS ile iletir.

 

Cep telefonunuza gelen alışveriş şifresini, ekranda doğru girdiğiniz takdirde alışveriş işleminiz tamamlanır.

 

3 Kat Güvenli alışveriş sistemini kullanabilmeniz için bankamıza kayıtlı olan cep telefonu numaranızın güncel ve doğru olması gerekir.

 

Cep telefonu numarası sistemde yanlış veya eksik olan müşterilerimiz; 0850 724 33 44 numaralı Passolig İletişim Merkezimiz kanalıyla cep telefonlarını güncelleyerek işlemlerini daha sonra gerçekleştirebilirler.

Passolig İnternet Şubesi

Passolig İnternet Şubesi ile kart işlemleriniz bir tık ötenizde!

Passolig İnternet Şubesi ile kart işlemlerinizi 7 gün 24 saat, internet bağlantısı olan her yerde, dilediğiniz saatte, dilediğiniz yerden yapabilirsiniz.

İnternet Şubesi’ni kullanabilmeniz için tek ihtiyacınız olan kart şifreniz! Şifrenizi almadıysanız hemen 0 (850) 724 33 44 Passolig İletişim Merkezi’ni arayarak kartınızın şifresini alabilirsiniz.

Passolig İnternet şubesi aracılığı ile;

Kart bakiyenizi görüntüleyebilir

Kart bilgilerinizi kontrol edebilir

EFT yapabilir

Fatura ödeyebilirsiniz.

Passolig İnternet Şubesi’ne nasıl girebilirim?

 

Sayfann sağ üst köşesinde bulunan Passolig İnternet Şubesi butonuna tıklayın.

 

Açılan sayfada Passolig Kart numaranızın son altı hanesini, sistemde kayıtlı cep telefonunuzu ve kart şifrenizi girin.

 

Kayıtlı cep telefonunuza gelen şifre ile Passolig İnternet Şubesi’ne girebilirsiniz.

Temassız Kullanım

Passolig Banka Kartı hayatınıza hız katıyor!

Temassız özellik ile 50 TL ve altı alışverişlerinizde bozuk para arama, para üstü bekleme derdi bitiyor. Alışverişleriniz hızla ve güvenle yapılıyor. Temassız özelliği ile Passolig Banka Kartı 50 TL ve altı tutardaki işlemlerin hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlar.

Temassız işlemin mümkün olduğu onbinlerce noktada Passolig Banka Kartı ile yapacağınız 50 TL ve altındaki temassız işlemler, şifreye ve imzaya gerek kalmadan gerçekleştirilebilir. Temassız özellikli kartınız ile ödeme yapmak için kartınızı, kart okuyucuya göstermeniz yeterli. Okuyucuya kartınızı gösterdiğiniz anda bilgiler okunur ve ödeme yapılmış olur. Bu işlem için harcayacağınız süre ise 1 saniyeyi bile aşmaz, kolayca tamamlanır.

Passolig Banka Kartınızın temassız işlem üst limiti her tekil ödeme için 50 TL, toplam temassız işlem üst limiti ise 150 TL’dir.

Temassız işlemler sonrasında ödediğiniz bedel 150 TL’yi bulduğunda kartınız ile tekrar temassız ödeme yapabilmek için şifrenizi kullanarak herhangi bir alışveriş yapmanız ya da ATM’lerde şifreli bir işlem gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Temassız kartınızla şifreli bir işlem gerçekleştirdiğiniz takdirde, temassız ödeme yapabileceğiniz 150 TL’lik işlem limitiniz sıfırlanır ve temassız işlemlerinize devam edebilirsiniz.

 

Ulaşım

Fazlalıklardan kurtulun!

Passolig Banka Kartınızı şehir içi toplu taşımada da kullanabilirsiniz. Anlaşmalı şehirlerdeki kart dolum noktalarından kartınıza bakiye yükleyebilir ve böylelikle şehir içi yolculuklarınızda Passolig Banka Kartı dışında ekstra bir karta ihtiyaç duymazsınız.

Passolig Banka Kartınızla Bolu, Gaziantep, Kütahya, Kahramanmaraş, Aksaray, Düzce illerinde toplu ulaşımdan hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz. Anlaşma sağlandıkça yeni illerde de Passolig Banka Kartı ile ulaşım mümkün olacaktır.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz