Ana Sayfa Oyun PUBG’i ücretsiz oynamaya ne dersiniz?

PUBG’i ücretsiz oynamaya ne dersiniz?

pubg ücretsiz oyna

2017 senesinde hayatımıza giren ve oyun dünyasına imzasını atan PlayerUnknown’s Battlegrounds PUBG kısa bir süreliğine ücretsiz olarak oynanabilecek. Peki, nasıl mı? Bunun için yapmanız gerekenleri ve tüm detayları haberin devamında bulabilirsiniz…

Gelişen teknoloji ile birlikte pek çok oyun, bağımlılık yaratacak kadar ilgi görüyor günümüzde. Son zamanların en popüler oyunlarından PUBG de insanların saatlerce başını kaldırmadığı oyunlardan bir tanesi olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Geçtiğimiz günlerde efsane oyun Battle Royele’in PS4 platformları için çıkışının gerçekleştireceği haberi oyun dünyasına verilmişti. Son gelen haberler ise oyunseverleri oldukça mutlu eden cinstendi: PUBG bir süreliğine de olsa ücretsiz hale getirildi!

Peşpeşe kırdığı rekorlarla oyun platformu Steam’de “eş zamanlı en çok oynanan oyun” olma özelliğine sahip Pubg, bu nedenle Steam’in Çinliler tarafından da akına uğramasını sağladı. Artık oyun dünyasıyla ilgilsi olmayan insanların bile Pubg hakkında bilgisi veya adını duymuşluğu var. Bu da kesinlikle oyunun göstermiş olduğu büyük başarıdan kaynaklanıyor…

100 milyon oyuncu barajı ile başarısına başarı katan oyunun, PS4 platformu için geleceği de doğrulandı. Yelpazesini genişletmeye kararlı olan Pubg’nin son bombası ise ücretsiz şekilde oynanabilecek olması oldu. Belirli bir süre için ücretsiz tutulan oyunun bu durumunun ne zaman sonlandırılacağı ise henüz şirket tarafından açıklanmadı.

 

Pubg nasıl ücretsiz oynanır?

Pubg’i ücretsiz oynamak için öncelikle Xbox One sahibi olmanız gerekmektedir. Buradan oyuna erişebilmek içinse Xbox Live Gold üyeliğinizin olması şart koşuluyor. Bilindiği gibi 2017 Aralık ayında Xbox One için erken erişim olarak oyunculara sunulan Battle Royale oyunu kısa bir zamanda başarıya ulaşmıştı. Bunu kutlamak için yapımcı firma da oyunu kısa bir zaman için oyunseverlere ücretsiz olarak sunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz