Ana Sayfa Teknoloji PURE CSS

PURE CSS

Bilgisayarda oyun oynamaktan başka bir uğraşısı olmayan ben, geçenlerde rüyamda PURE CSS diye bir şey gördüm. Israrla rüyamda gördüğüm şeyden ve okunuşundan emin olmak istedim. Her defasında baktığımda anlam veremediğim PURE ve CSS kelimelerini gördüm. Sonra kalkar kalkmaz hemen Google arama motorunda PURE CSS aradım. Karşıma çıkan ilk bilgilere göre HTML bilen biri için bir dizayn kodlaması olduğunu öğrendim.

Merakımın artmasıyla birlikte HTML ve HTML5 nedir diye incelemeye başladım. Bana göre bu konu zor bir iş ama merakımla üstesinden gelebileceğimi düşündüm. w3school.org sitesinde HTML5 kodları yazdım bozdum. Gittikçe heyecanım artmakta idi. Bir şeyler öğrendiğimi varsayarak,  CSS ve CSS3 kodlama öğrenmeye başladım. CSS kodlama daha zevkliydi. Merakımın benim elimden tutup getirdiği nokta gerçekten hayret verici idi.

İşte sonunda geldim PURE CSS kapısına ona da bir el attım. Gittikçe gelişmeler heyecan verici boyuta ulaşmaya başladı. Sadece CSS üzerine kolay kodlamanın ve bunun yanında çok enteresan neticeler almanın kolay olduğu gördüm. Durmadım Youtube ile tutorial ve dersler izlemeye başladım. 1 aylık çalışmam neticesinde, programcı arkadaşlar bilir responsive web tasarımı yapmaya başladım

HOBİ İDİ PARA KAZANMA OLDU

Hobi olarak başladığım bu işin para kazandırdığını ve internet üzerinden web tasarımı, responsive içerik ve ürünlerin alıcılarının olduğunu fark ettim. envatomarket.com gibi sitelerde deneme amaçlı birkaç login ekranı paylaştım. Pek umudum yoktu bir şeyler kazanacağımdan. Geçenlerde satıcı hesabıma baktığımda tasarımı 7 kişinin aldığını ve olumlu yorumlar bıraktıklarını gördüm. Haydi, İngilizcemiz yok ne olacak. Bu sefer de İngilizce çalışmaya başladım. İdare edecek kadar bir şeyler öğrendikten sonra hesabıma girdiğimde responsive login ekranı satışımın 38 kişi tarafından alındığını gördüm. Hatta bazıları yeni tasarımlarımı beklediklerini söylemişler.

ALLAH HERKESE BÖYLE HAYIRLI RÜYALAR NASİP ETSİN.

Kendimi geliştirmek ve kazanç sağlamak adına rüyamdan ilham alacağımı bana söyleselerdi hatta bir web designer yani bir web tasarımcısı olacağımı söyleselerdi güler geçerdim. Safsata olarak gördüğüm ve pek inanmadığım rüyaların yorumu bir yana rüyalarım gerçek oldu hakikaten. Sevgili dostlar Allah herkese böyle hayırlı rüyalar nasip etsin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz