Ana Sayfa İnternet Salesforce Nedir?

Salesforce Nedir?

Merkezi San Francisco’da bulunan bulut yazılım şirketi olan Salesforce bugün milyonlarca kullanıcıya sahip bir yazılım şirketidir. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte ölçeği fark etmeksizin satış faaliyeti gerçekleştiren firmaların işlemlerinin takibi için CRM sistemleri geliştirilmiştir. Salesforce CRM hizmeti sunan Veri Cloud  Salesforce yazılımcılarıyla birlikte; müşteri memnuniyeti, pazarlama otomasyonu, uygulama geliştirme ve analitik ile istatistik işlemleri yapılmaktadır.

1999 yılında satış ve pazarlama otomasyonları geliştiren firma Haziran 2004 yılında hisse senetlerini halka arz ederek toplamda 110 milyon dolar gelir edinimi sağladı. 2012 Temmuz’da toplumsal ve sosyal hizmetler sunma amacı güden bir şirket olduğunu dile getirdi ve Avrupa Birliği ülkelerinde hızla yayıldı.

Salesforce İle İş Ortağı Olmanız İçin Geçerli Sebepler

Dünya çapında 150 binden fazla müşteri ve milyonlarca kullanıcısı ile;

Hizmetleri sunulmaktadır. İşletmeler bazında ölçeklenen, özellikleri ve işlevselliği ile ihtiyaçları karşılayacak olan yazılımlar şirket ve satış gelirlerini artırmanın da etkili bir yolu olarak karşımıza çıkıyor. Kişileri yönetmek ile işe başlamak ve sonrasında fırsatı yakalamak için harekete geçin. Veri Cloud Salesforce hizmetleri ile aynı zamanda ekonomik maliyetler ile profesyonel hizmetler alırsınız. Bulut tabanlı bir sistem olan Salesforce hizmetlerini Veri Cloud ile aldığınızda kullanıcıların sisteme dahil olması için yüksek maliyetler talep etmemektedir. Herhangi bir donanım içermediğinden dolayı her türlü firmaya kolayca entegre edilebilir ve işletmeniz kısa süre içinde olumlu yansımaları fark eder.

Salesforce Kullanmak Bir Düğmeye Tıklamak Kadar Kolay

Yazılım tamamen mobildir. Müşteri yaşam döngüsünün her alanını içine alır, fırsatları yakalar, aramaları kaydeder. Satış takibi, takip anında müşteri güncellemeleri de yapılabilir. Veri.cloud Salesforce hizmetlerini kullanmak bir düğmeye tıklamak kadar kolaydır. Etkili bir iş birliği, gelir artışı ve mobilizasyonun yanı sıra müşteri memnuniyeti şirketin en büyük hedefidir. Ölçeklendirilebilir, müşteri odaklı bir CRM sistemine sahip olmak çalışanlarınıza tatmin edici bir deneyim sunulması açısından da önemlidir. Özel bir deneyim gücünü elinizde bulundurmanıza yardımcı olan Veri Cloud müşterilerine Salesforce yazılımcıları ile sunduğu hizmette kendi arayüzü üzerinden vaka yönetimi ve görev yönetimi gibi ekstra hizmetler de sağlıyor. Müşteri portalı ile müşteri durumları takip edilebiliyor, yeni müşterilere ulaşmak ve optimal sözleşmeler yaratmak da mümkün hale geliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz