Ana Sayfa Mobil Samsung’dan Galaxy S8 açıklaması

Samsung’dan Galaxy S8 açıklaması

Samsung, Not 7 den sonra Samsung itibarını Galaxy S8 ile düzelmesini düşünüyor. Not 7’nin verdiği zararı Galaxy S8 ile telafi ederimi sorusunun cevabını ilerleyen zamanlarda birlikte görücez ama Samsung’un açıklamasında bu işte kararlı olduklarını belirtiyor. Üst düzey yetkili bir Samsung yetkilisi olan Lee Kyeong-tae yeni ürünümüzde gelişmiş kamera ve gelişmiş bir yapay zekâ desteği ile sunulacağını belirtti. Sunacakları yapay zekâ, Siri ile yarışacak düzeyde olacak gibi çünkü geçtiğimiz ay satın alınan yapay zekâ şirketi Viv Labs desteği ile daha gelişmiş bir yapay zekâ sunma ihtimalleri muhtemeldir. Siri ile yarışacak düzeyde olma sebebi ise Viv Labs şirketinin Siri’yi geliştirmesidir.

Ayrıca Not7 de yaşanan ısınma problemini Galaxy S8de de ortaya çıkmasını önlemeye çalışan Samsung, Galaxy S8’in donanım ve yazılım testlerinin ayrı birimler tarafından yapıldığını açıkladı.

Samsung, Galaxy S7 satışları ile de açıklama yaptı. Lee Kyeong-tae açıklamasına göre Galaxy S7 karlılık oranlarının çok iyi olduğunu ve bu zamana kadar satış konusunda en yüksek seviyelerde gezdiğini söyledi.  Apple ve Google’ye rakip olarak Samsung’un şu anlık tek kozu Galaxy S7 tabiki Galaxy S8’in piyasaya çıkmasıyla birlikte Samsung’un yeni kozu da devreye girecektir.

Samsung Galaxy S8’in Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılacak ve satışa çıkma tarihi olarak da 2017 Mart ayını bekliyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz