Ana Sayfa İncelemeler Satın Alırken İncelemeniz Gereken 4 Kulaklık

Satın Alırken İncelemeniz Gereken 4 Kulaklık

Satın alırken incelemeniz gereken 4 kulaklık

Sony MDR-HW700

BoseQuietComfort25

Sony’nin en iyi kulaklıklarından birisi olan bu ürün diğer rakipleri arasında oldukça tercih ediliyor. Maalesef ülkemizde resmi satışı bulunmayan bu kulaklığı eBay ya da Amazon gibi yurt dışı alışveriş sitelerinde ortalama 900 TL’ye mâl edebilirsiniz. İzlenilen filmlerden ve dinlenilen müziklerden maksimum ses kalitesini alabilmek için üretilen bu wireless kulaklık sayesinde hiçbir ses ayrıntısı ve efektini kaçırmayacağınızı garanti ederiz. Eğer arzu ettiğiniz ev sinema sistemlerinde sadece rahatlık ve ses kalitesi ise gözünüz kapalı tercih edebilirsiniz.

Shure SRH1540

Shure SRH1540

Shure SRH1540 müşterilerine saf ses performansı ve üstün konfor sunan wireless kulaklık teknolojilerinden birisi. Büyük boy modeller arasında yer alan bu kulaklık inatla rahatsız edici gibi dursa da, kullanmaya başladığınızda uzun saatler boyunca hiçbir rahatsızlık hissetmeden kullanacağınızı garanti ediyorlar, zaten benzerlerine göre de oldukça hafif. En çok tercih edilen kulaklıklar arasında her zaman yeri olan bu ürünü de maalesef yurt dışından 1700 TL gibi bir fiyata edinmek zorundasınız. İleri hi-fi teknolojisine sahip olan bu kulaklık fiyatını gerçekten de hak ediyor çünkü düşük ve derin sesleri yüksek ve net sese çeviren eşsiz ürünlerden biri.

Klipsch R6i

Klipsch

Diğer büyük boy benzerlerinden farklı olarak kulak içi olan bu model beklentileri fazlasıyla yerine getiriyor. Yüksek ses ve bass severler için ideal bir ürün olan Klipsch r6i inanılmaz derecede konforlu ve rahatsızlık vermiyor.
Neredeyse tüy kadar hafif olan bu kulaklık, yapısı sayesinde kulağınızı dış gürültülerden tamamen izole etmekte ve müzik zevkinizi hiçbir şeyin bölmesine izin vermemekte.

Philips Fidelio M1

philips

Diğer rakiplerinin şık ve modern dizaynlarına göre oldukça eski görünümlü kalan Philips Fidelio M1 aslında göründüğü kadar yaşlı bir kulaklık. Yeni üretilen modellerinden tek farkı onların kablosuz olması olan bu ürün Philips’in en çok tavsiye edilen ürünlerinden birisi. Çok uzun süre dayanan pili ile adından sıklıkla söz ettiren bu kulaklığı kullanırken de sağlamış olduğu ses performansına şaşıracaksınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz