Ana Sayfa İncelemeler Dünyanın En İyi Kulaklıkları

Dünyanın En İyi Kulaklıkları

en iyi kulaklıklar

Dünyanın en iyi 3 kulaklığı

Bazen çok acil bir şekilde yeni bir kulaklık alma ihtiyacı duyarız, fakat teknoloji marketlerde ya da çeşitli alışveriş sitelerinde her markadan, birçok çeşitlilikte ve çok geniş fiyat aralıklarında o kadar çok farklı ürün var ki, aralarından en iyi ses kalitesine sahip olanı seçebilmek gerçekten çok güç bir iş.
Kulaklık seçiminde bulunurken dikkat etmemiz gereken en önemli şeyler müzik zevkimizi daha iyi hale getirmesi ve ağırlık ya da baskıyla kulaklarımızı yormamasıdır, fakat muhtemelen satın alma sırasında hiçbirini test etme şansınız olmayacak.
Ses kalitesinden fiyata, kullanım rahatlığından referanslarına kadar birçok etkeni baz alarak test ettiğimiz bu 3 ürün umarız ki karar vermenizde kolaylık sağlayacaktır.
İşte en iyi müzik deneyimine sahip 3 kulaklık :

En iyi 3 kulaklık

Sennheiser RS 180

Tekno Dünya Tekno Plato

Sennheiser RS 180 bulabileceğiniz en iyi wireless yani kablosuz kulaklıklardan biri. Eğer sürekli birbirine dolaşan ve belli bir süre sonra arızalanan kulaklıklardan sıkıldıysanız bu ürün sizin için harika bir deneyim olacaktır.
Bir çok harika özelliğinin arasında maalesef kötü bir özellik var ki, o da fiyatı. Eğer kablosuz kulaklık keyfini siz de yaşamak istiyorsanız yaklaşık 800 TL civarında bir ücret ödemek zorundasınız.
Kleer wireless teknolojisi ile üretilen bu ürünü isteğinize göre tam boy ya da hafif boy olarak satın almanız mümkün. Fakat hangisini seçerseniz seçin kesinlikle başınızda olduğunu bile unutacaksınız, kullanımı o kadar rahattır ki çok uzun saatler boyu kesintisiz müzik dinleyebilirsiniz.

Bose QuietComfort 25

Tekno Dünya Tekno Plato

Bose QuietComfort 25 bulabilecek olduğunuz en iyi dış ses kesme özelliğine sahip wireless kulaklık olma özelliğine sahip. Katlanabilir yapısı sayesinde darbelere karşı dayanıklı, modern görünüşlü, nazik ve oldukça konforlu olan bu ürünü taşırken de hiçbir sıkıntı çekmeyeceksiniz. Ortalama 1.000 TL’ye satın alabilecek olduğunuz bu kulaklığın ses kesme özelliğini kullanabilmek için kalem pil ile çalıştırmanız gerekiyor.

Audio Techinca ATH-M50x

Tekno Dünya Tekno Plato

Dünyanın en iyi kulaklıklarından birisi olan Audio Techinca ATH-M50x ürününe sahip olabilmek için yaklaşık 800 TL’yi gözden çıkarmanız gerekmekte. Genellikle stüdyolarda, profesyonel amaçlarla kullanılan bu kulaklık, ses ve müzik türü ne olursa olsun, tiz ve bas seslerde maksimum kaliteyi sunmaktadır.
Standart olarak kulak minderine sahip olan bu kulaklık sayesinde kesinlikle kulaklarınızda hiçbir rahatsızlık hissetmez ve müzik zevkinizin keyfini sonuna kadar çıkartırsınız, çünkü bulabilecek olduğunuz en konforlu kulaklıklardan birisidir.
Kötü özelliğine gelecek olursak maalesef üzerinde mikrofonu bulunmuyor. Fakat zaten profesyonel stüdyo ortamı için üretildiği düşünülürse mikrofona pek ihtiyaç da yok

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz