Ana Sayfa Donanım Sennheiser ile hediye tarzınızı değiştirin

Sennheiser ile hediye tarzınızı değiştirin

Yılbaşı yaklaşıyor. Sennheiser, yılbaşında hangi hediyeyi alacağına karar veremeyenler için farklı bir öneri sunuyor. Minimalist, dayanıklı, sezgisel ve kolay kullanım özellikleri ile öne çıkan Sennheiser HD 4.40 BT model kulaklıklar, hediye tarzını değiştirmek isteyenler için isabetli bir seçim.

 

Yeni yıl coşkusu için sayılı günler kaldı. Sevdiklerini yılbaşında mutlu etmek isteyenler hediye konusunda çok kararsız. Herkes bir farklılık arayışında. Minimalist, dayanıklı, sezgisel ve kolay kullanım özellikleri ile öne çıkan Sennheiser HD 4.40 BT kablosuz kulak çevreleyen kulaklık, sevdiklerini farklı bir yılbaşı hediyesi ile mutlu etmek isteyenlerin beğenisine sunuluyor.

Detaylı ve güçlü ses konusunda yıllardır çalışmalar yaparak, birbirinden farklı ürünler sunan Sennheiser, aktif bir yaşantıya sahip olan müzik tutkunları için HD 4 serisinin HD 4.40 BT modelini satışa sundu. HD 4.40 BT kablosuz kulaklık, mekâna olduğu kadar bir kabloya da bağlı kalmaksızın müziği özgürce deneyimlemek isteyenlerin ilgisini çekiyor. Mobil cihazlarla sorunsuz bir şekilde kullanılabilen kulaklık, katlanabilir yapısı ve hafif gövdesi ile kolayca taşınabiliyor. Kullanıcı dostu bir bataryaya sahip olan HD 4.40 BT, tek seferlik şarj ile 25 saate kadar kullanım imkânı sağlıyor.

HD 4.40 BT, kablosuz ses deneyimini Bluetooth 4.1 ve NFC desteği ile birlikte sunuyor. Kulak ile kafa bölgesine rahatlıkla oturan taç ve kulak kapsül yapısı, konforlu müzik dinleme keyfini sonuna kadar yaşatıyor. Kapalı kulaklıkların çoğu ses izolasyonu konusundaki zayıf olmasına rağmen, HD 4.40 BT kulaklık güçlü ses izolasyonu ile müzik dinlerken çevre seslerinden arınmanın özgürlüğünü yaşatıyor. Uzun süreli kullanımlarda bile rahatsızlık vermeyen kulaklık, zarif tasarımıyla dikkat çekiyor.

Tavsiye edilen satış fiyatı 669,90 TL olan HD 4.40 BT kulaklığı online alışveriş sitelerinden, teknoloji marketlerinden ve Bircom’un 4. Levent, Eski Büyükdere Caddesi No:61 adresindeki Sennheiser Deneyim Merkezi’nden satın alabilirsiniz.

Bireysel faturalı Turkcell müşterileri, Kasım ayı itibariyle Turkcell mağazalarından ve www.turkcell.com.tr adresinden faturalarına ek olarak ödeyecekleri ücret karşılığında satın alım yapabilirler.

 

Bircom hakkında:

1972 yılında kurulan Bircom, her büyüklükten ve her sektörden firmaya dünyaca ünlü markaların yanı sıra Xpeech, Callipso gibi kendi markalarıyla da yüksek kaliteli iletişim çözümleri sunmakta, Sennheiser, Astell&Kern, Audiocodes, Sangoma, SpectraLink, Grandstream, Teltonika ve Moshi gibi tümü kendi alanında teknoloji lideri olan şirketlerin Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir.

Pek çok küresel markanın ülke çapında dağıtım, lokalizasyon, eğitim, saha kurulum desteği, merkezi yönetim hizmetleri ve satış sonrası hizmetleri Bircom tarafından sunulmaktadır. Sektöründe öncü konumunda bulunan Bircom, kurumların bilişim ve telekom alanındaki ihtiyaçlarına en gelişmiş teknolojiler doğrultusunda en kapsamlı çözümleri, en yüksek müşteri memnuniyetiyle sunma anlayışına sahiptir. Bircom, ülke çapında daha yaygın ve geniş kapsamlı hizmet vermek hedefiyle çözüm ortakları ağını her geçen gün genişletmektedir.

Bilişim alanında da çalışmalar yürüten Bircom, en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinin sıralandığı Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye Programı’nda 2007, 2008, 2009, 2010, 2012 ve 2016 yıllarında listede 6 kez yer almaya başarısını göstermiştir. Bircom, yine Deloitte tarafından hazırlanan, Avrupa Ortadoğu ve Afrika bölgesinde ‘En Hızlı Büyüyen Teknoloji Firmaları’ listelerine 2007, 2009 ve 2012 yıllarında girerek ülkemizi başarıyla temsil etmiştir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz