Ana Sayfa Teknoloji Teknoloji Estetikle Buluşuyor

Teknoloji Estetikle Buluşuyor

Dekorasyonda estetik anlayışı, kişiden kişiye göre değişen bir kavramdır. Görecelik hâsıl eden bir durumun belirtisi olan estetik, herkes için aynı olmayabilir. Bu anlayış, ileri teknoloji desteğiyle harmanlanınca birçok görseli içinde barındıran Kanvas Tablo modelleri son yılların dekorasyon mucizesi olarak karşımıza çıkıyor. Dijital baskı teknolojisini, el işçiliğiyle birleştirerek dekorasyon anlayışına yeni bir soluk getiren Tuvall, binlerce model kanvas tablo görseliyle müşterilerini e-ticaret sitesinde buluşturuyor.

Birçok farklı mekanda gün geçtikçe daha sık rastladığımız kanvas tablo modelleri; evlerimizi, otelleri, iş yerlerimizi süsleyen yağlı boya tablolalarının yerini şimdiden aldı bile.

 

Duvarlarınız Teknolojiyle Buluşuyor!

Zaman değişiyor ve yenilenmenin hızı, her geçen saniye teknolojiyle biraz daha artıyor.Fotoğraf makinenizle çektiğiniz bir kare veya sizin için önemli bir yere sahip bir kişinin tablosunu mekanınızda görmeniz artık çok kolay.

Atatürk’ ten, Marilyn Monroe’ ya Bob Marley’ den Osmanlı Tuğra’ larına kadar birçok görseli maksimum çözünürlükte bulabilir ve uygun fiyatlara hızlı kargo imkanı seçeneğiyle satın alabilirsiniz.

Yeni evli çiftlerin, düğün ve dış çekim fotoğraflarını ister parçalı isterlerse de bir bütün olarak duvarlarında görmeleri mümkün. Siz de mutluluğunuz en güzel karelerini evinizde görmek, eşinize bir ömür boyu aşkınızı simgeleyecek bir hediye hazırlamak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hemen  http://www.tuvall.com/Tablonu-Tasarla  bölümüne girerek kendi kanvas tablonuzu tasarlayabilir veya seçim konusunda zorluk çekiyorsanız websitemizin içerisinde yer alan binlerce tablo görseli arasından seçim yapabilirsiniz. Teknolojiyle sanatın buluşması, her noktada ilgi çeker ve bu şimdi Tablonu Tasarla seçeneğiyle birlikte taçlandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz