Ana Sayfa Oyun The Witcher 3’ten Kötü Haber

The Witcher 3’ten Kötü Haber

Bu yıl içerisinde The Witcher 3: Wild Hunt ile gerçek bir RPG deneyimine doymayı planladıysanız, bu planları biraz ertelemeniz gerekecek. İşte CD Projekt’in son açıklaması.

Sonbahar ayları mevsim dönümünün yanı sıra Eylül-Ekim döneminde birçok kaliteli oyunu da beraberinde getirir. Ancak bu yıl sonbahar oyunlarıarasında CD Projekt‘in mükemmel RPG serisi The Witcher’ın son oyununugörmeyi planlıyorsanız hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Polonyalı geliştirici,The Witcher 3: Wild Hunt‘ın çıkış tarihini Şubat 2015 olarak açıkladı.

Her ne kadar bu bize Dark Souls II ve Elder Scrolls Online ile daha fazla vakit geçirme fırsatı sunacak olsa da, Rivialı Geralt’ın son macerasında ona eşlik etmek için (en az benim kadar) sabırsızlanan oyuncuların sayısı da azımsanacak gibi değil.

CD Projekt, yayınladıkları bildiride The Witcher 3’te yaratıcılıklarının sınırlarını genişletmeyi hedeflediklerini ve böylesi kompleks bir çalışmada sona yaklaştıkça, ince ayar isteyen noktaların çoğaldığını belirtiyor. Bunun “bize birkaç ay daha verin ve size The Witcher 2’yi bile unutturalım” demek olduğunu umuyoruz.

11392672042

Witcher serisi hayranları hatırlar, 2. oyun da tam olarak aynı sebepten ötürü birkaç ay ertelenmişti. Oyun severlerin karşısına çıkan son hali ise tüm otoritelerin ağzını açık bırakacak kadar kaliteli ve başarılıydı. Bakalım The Witcher 3 de aynı senaryoyla karşılaşabilecek miyiz.

1 Yorum

  1. Oyun içindeki bazı hatalar sinek gibidir. Abartılacak bir hata değildir fakat oyunun kalitesini düşürür ve oyuncuda ufak çapta bir hayal kırıklığına sebep olur. CD Projekt, Ubisoft gibi önce oyunu hatalarıyla çıkarıp, sonra oyunun kalitesinden ödün vererek o hataları düzeltmek yerine kaliteden ödün vermeden ince eleyip sık dokuyarak oyunu sorunsuz bir şekilde çıkartan bir firma… Witcher 3 gibi bir oyun çıktığında sorunsuz olacaksa varsın 1 yıl ertelensin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz