Ana Sayfa İncelemeler Ücretsiz 4 Mobil e-kitap Uygulaması

Ücretsiz 4 Mobil e-kitap Uygulaması

Ücretsiz 4 Mobil e-kitap Uygulaması "/>

Akıllı tablet ve telefonların her cebe girmesi sebebiyle okuma alışkanlıkları da yavaş yavaş değişmeye başlamıştır. Yoğun e-kitap okuma alışkanlığınız olmasa da aşağıdaki uygulamalardan en az birisini akıllı telefonlarınıza yüklemelisiniz. Çünkü ne zaman PDF uzantılı bir dosya açma ve düzenleme ihtiyacınızın olacağı belli olmaz.

BlueFire Reader

bluefire e-kitap ücretsiz

Android, IOS ve de Windows için kullanılabilir olan bu uygulama sayesinde e-kitaplarınıza yer imi ekleyebilir, sözlük ve Google içerisinde arama yapabilir ve sayfa üzerine not alabilirsiniz. Okuma gereksinimlerinize göre ekran parlaklığını gece ya da gündüz konumuna alma seçeneklerine de sahipsiniz.Üstelik BlueFire, Android, IOS ve Windows cihazlarınız ile senkronize çalışır ve aynı kitabı kaldığınız yeri ve sayfatı unutmadan tüm cihazlarınız ile okuyabilirsiniz. Okumanızı daha kolay ve eğlenceli bir hale getirebilmek için farklı dillerde e-kitap indirme şansı da veren BlueFire aynı zamanda inceleyebilmeniz için okuma istatistiklerinizi de tutmaktadır.

Mantano Reader Lite

mantano e-kitap ücretsiz

Mantano Reader Lite e-kitap uygulaması en harika tasarıma sahip olan uygulamalardan birisidir. Kullanıcı ara yüzü son derece modern ve kolay kullanıma sahip olan bu uygulama akıllı cihazınız için tam bir kütüphan görevini üstlenmektedir, böylelikle hiçbir e-kitabınızı bulmakta zorlanmayacaksınız. İsterseniz başka bir cihaz üzerinden yüklediğiniz ya da indirdiğiniz e-kitabı okumak istiyor olun, istersenizde uygulamanın kendi kütüphanesinden okutun, tüm özelliklere tek bir dokunuş ile erişebilir ve dosyalarınızı Mantano Cloud’a gönderebilirsiniz.

WattPad

wattpad e-kitap ücretsiz

Eğer komplike e-kitap uygulamaları kullanmak istemiyorsanız, aradığınız sadece basit bir ara yüz ise WattPad sizin için yeterli olacaktır. Her ne kadar basit olsa da yazı ve arka plan rengini değiştirme seçeneğiniz var ve isterseniz daha rahat bir okuma için yazı boyutunu da düzenleyebilirsiniz. Bir diğer özellik olarak da, düşük hafızalı akıllı cihazlar için e-kitapları parça parça indirme özelliği sunmakta. Yani okumayacak olduğunuz sayfaları günler öncesinden indirmenize gerek yok. Okuduktan sonra onları silin ve yeni sayfaları indirin.

Kobo

kobo e-kitap ücretsiz

Kobo, e-kitap okuma uygulamaları içerisinde en sosyal olanıdır. Okuma alışkanlığınızı biraz daha eğlenceli bir hale getiren bu uygulama ile e-kitabınız üzerinde aldığınız notları, sayfaları ve hatta cümleleri bile daha önceden uygulama ile bağlantı kurduğunuz Facebook hesabınızda paylaşabilirsiniz. Kobo ile onlarca dildeki kitaplara istediğiniz yerden, istediğiniz zamanda ücretsiz olarak erişebilir ve okumaya başlayabilirsiniz. Çünkü geniş e-kitap veri tabanı tüm okuyucularını memnun edecek kadar çok kategoriye ve çeşide sahip.
Windows, IOS ve Android işletim sistemli cihazlarınızda kullanabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz