Ana Sayfa Sosyal Medya Whispto Gelişime Başladı

Whispto Gelişime Başladı

Geçtiğimiz günlerde Whispto için haber tadında ve aynı zamanda destek amaçlı yaptığımız incelemeden kısa bir süre sonra gelen bu güzel haber açıkçası sevindirici oldu. Türk geliştiriciler tarafından üretilen bu yaratıcı projenin kullanıcı sayısının yükselmesi ve yükselen kullanıcı sayısıyla beraber istekleri artması ile güncelleme ve gelişime giden proje umarız başarılı olur.

Türk sosyal ağları içerisinde bildiğim kadarıyla en ögzün olan ve istikrar ile yoluna devam eden Whispto, kısa bir süre içerisinde 20.000 kullanıcı sayısına ulaştı. Hayata ses kat sloganı ile karşımıza çıkan ve ses getiren projede gelecek ilk güncelleme ses kayıt süresinin uzunluğu konusunda olacak. 60 saniye ses kaydına imkan sunmayı düşünen yetkililer sosyal ağ sektöründe emin adımlarla ilerlemeye devam etmekte.

Gerek tasarım gerek reklam gerekse kullanımı ile kendine has bir çizge devam eden projenin ileri dönemlerdeki hedefi ise ses ile görselliği yani fotoğraf ve videoyu bir arada kullanıcılarının hizmetine sunmak. iOS ve Android işletim sistemlerinde yer alan uygulamaya App Store ve Play Store üzerinden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda kendi websiteleri üzerinden de uygulamaya ulaşabileceğiniz gibi internet sitesi üzerinden de kullanabilirsiniz.

whisp

Sistem içerisindeki terimler konusunda biraz Twitter esintileri hissedilse de dev şirketlerin bile birbirlerinin arayüzlerini taklit etmesinin yanında devede kulak diyebiliriz. Yaptığınız ses kayıtlarını yani Whispleri Facebook ve Twitter’da bulunan arkadaşlarınız ve takipçileriniz ile paylaşabilir böylelikle daha tam olarak popüler olmayan sistemde fenomen olmak için şimdiden yerinizi alabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz