Ana Sayfa İncelemeler Verimliliği Arttıran Mobil uygulamalar

Verimliliği Arttıran Mobil uygulamalar

www.teknoplato.com
Verimli ve kullanışlı mobil uygulamar

Verimliliğinizi maksimuma çıkartacak 11 mobil uygulama

Mobil telefon uygulamaları çoğu zaman oyun ya da oyalanmadan çok daha fazlasını size sunmaktadır. Android ya da IOS işletim sistemli telefonlarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz bu uygulamalar sayesinde gününüzü çok daha etkili bir biçimde geçirebilir, yapmak için uzun zamanlar harcadığınız bir işi saniyeler içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. İşte tüm dünyada popüler olan 11 uygulama :

Mobil uygulamalar için Microsoft Office

microsoftoffice

Microsoft Word, Excel, ve de Powerpoint gibi Windows uygulamalarını bilgisayarınızda kullanmayı seviyorsanız, mobil cihazınızda da kullanmaya bayılacaksınız. Tüm bu ofis uygulamaları sayesinde cep telefonlarınızdan doc, docx gibi özel dosyalarınızı görüntüleyebilir, yeni dosyalar oluşturabilir ve de mevcut dosyalarınızı düzenleyebilirsiniz. Üstelik bunları bilgisayarınıza ya da iş arkadaşlarınıza göndermek de son derece kolay. Zaten her bilgisayar kullanıcı tarafından bilinen bu uygulamanın özelliklerini bu kadarla sınırlıyor ve asıl kötü noktaya geliyoruz. Uygulamanın tüm özelliklerinden yararlanabilmek için aylık 22 TL gibi bir ücret ödemek zorundasınız.

Dial My Calls

dialmycalls

Uygulama sayesinde rehberinizdeki kişilere çok hızlı ve kolay bir şekilde sesli ya da yazılı mesajlar gönderebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan Dial My Calls gereksiz ve uzun süren telefon konuşmalarınızdan sizi kurtarır ve zamanınızı daha iyi değerlendirmenizi sağlar.

Super Notes

supernote

Son derece kolay kullanıma sahip bu uygulama ile cep telefonlarınızdan notlar alabilir, ses kaydı yapabilir ve resimlerinizi kaydedebilirsiniz. Güzel yanı ise tüm bunlara renkli etiketler ekleyebiliyor ve kategorilere bölebiliyorsunuz. Ardından kaydettiğiniz ve üzerine not aldığınız medya dosyalarınızı ister mail üzerinden dostlarınız ya da iş arkadaşlarınızla paylaşın, isterseniz de arşive alabilmek için bilgisayarınıza gönderin.

Google Slayt

googleslides

Tamamen ücretsiz olan Google Slayt sayesinde hiçbir bilgisayara ihtiyaç duymadan cep telefonu ya da tabletinizden profesyonel sunumlar oluşturabilirsiniz. Windows’a ait PowerPoint dosyalarınızı da rahatlıkla düzenleyebileceğiniz bu uygulama sayesinde wi-fi bağlantısına ihtiyaç duymadan tüm dosyalarınızı istediğiniz mail adresine iletebilirsiniz.

Cozi

cozi

Cozi kendi alanında oldukça ihtiyaç duyulan ve de talep gören bir uygulamadır. Onun sayesinde tüm aile aktivitelerinizi tek bir uygulama ile organize edebilirsiniz. Örneğin çocuklarınızın okul toplantılarını, ailece gidecek olduğunuz piknikleri ya da arkadaşlarınızın doğum günlerini not alın ve hiçbir şeyi unutmayın.

MyScript Calculator

myscriptcalculator

MyScript Calculator sayesinde herhangi bir matematik probleminin sonucuna ulaşmak son derece kolay. Dokunmatik ekrana sahip olan telefonunuz ile sadece işlemi uygulama ekranına yazın ve sonuca sizin için ulaşmasını zevkle izleyin. Üstelik son derece kompleks sorular dahi uygulama için hiçbir sorun çıkarmamaktadır.

HP ePrint

hpeprint

Hayatınızda hiç telefon ya da tabletinizden çektiğiniz fotoğrafları ya da diğer yazılı dökümanları bilgisayara ihtiyaç duymadan direkt olarak yazdırmanın hayalini kurdunuz mu ? HP’ye ait olan uygulama sayesinde bu çok kolay.

Launcher

launcher

Kelime anlamı yükleyici olan Launcher en çok kullanmış olduğunuz uygulamaları, sıklıkla konuştuğunuz kişileri ve benzeri aktivitelerinizi bir araya getirir ve onlara çok daha kolay erişebilmenize imkan tanır. Sürekli olarak güncellenen ve yenilenen ara yüzü sayesinde daha derli toplu bir mobil yaşama ücretsiz olarak başlayabilirsiniz.

Mega

mega

Mega gizliliği seven ve dosyalarını şifrelemek isteyen mobil telefon kullanıcıları için bir çeşit bulut barındırma hizmeti sunmaktadır. Bu sayede tüm medya dosyalarınıza tablet, telefon ya da bilgisayarınızdan ulaşabilmektesiniz.

AnyList

anylist

İlk başta biraz komik gelen bu uygulama sayesinde kağıt ve kaleme ihtiyaç duymadan istediğiniz kadar liste oluşturabilirsiniz. Örneğin manavdan ya da marketten alınması gerekenler var, o halde kolayca bir liste oluşturun ve bunu ailenizi diğer üyeleri ile tek bir tuş sayesinde paylaşın. Pek başka bir işe yaramasa da alışverişlerinizi kolaylaştıracağı kesin.

Google Voice

googlevoice

Her ne kadar ücretsiz mesajlaşma gibi bazı özellikleri sadece Amerika sınırları içerisinde geçerli olsa da Google Voice sayesinde tüm dünyadaki insanlarla çok düşük fiyatlarla konuşabilirsiniz. Fakat hali hazırda Skype kullanıyorsanız Google Voice’da pek de bir yenilik bulamayacaksınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz